Skocz do zawartości

Opel Astra Bertone


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przynajmniej uczciwie nie napisal ze auto jest bezywpadkowe

patrzac na stan fotela kierowcy to przebieg tez raczej prawdziwy

 

obejrzec zawsze warto

tylko zastanaiwajce jest ze sprzedajacy stan ocenia na dobry - ciekawe co trzeba by zrobic zeby byl bardzo dobry...

zawsze tez muisz liczyc sie z tym ze po zakupie wymiany podstawowe cie czekaja...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

hmm, warto obejrzec :lol:

pewnie cos miała robione, tylna klapa jest z listą chromowana, te listwy były od 2001 roku, ale to drobiazg, kwetia tylko sprawdzenia czy mocno była uszkodzona, bo jesli jakeis przytarcia i malowany jakis element/y to nic strasznego, przebieg raczej autentyczny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość piotrek_bstok

Witam, jestem tu nowy chcialbym poznac opinie fachowców tutaj wypowiadających sie nt bertonki upatrzonej przeze mnie na allegro http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11066235 , na co trzeba zwrocic uwagę podczas jazdy probnej? czy eksploatacja takiego auta to duzy wydatek? czy czesci sa podobne jak do zwyklej astry? prosze o opinie i pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

auto z białego, a ty zdaje sie tez z białego jesteś, wiec jedz i obejrzyj.

auto świeci się ładnie, brak znaczków bertone na tylnych błotnikach- to nic nie znaczy, aczkolwiek nikt dla przyjemności ich nie odkleja.

koszty eksploatacji podobne jak do zwykłej astry G.

szkoda ze nie ma fotek silnika,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich,jestem tu nowy chociaż astrą jeżdże od pięciu lat (92r 1,6l zagazowana).Marzy mi sie coś mocniejszego upatrzyłem tę oto bertonke http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10310512 jako że mieszkam na drugim końcu polski mam prośbe o ocene.Może ktoś z szanownych forumowiczów już ją ogladal i może coś napisać na ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzieki za szybki odzew,myśle że cena jest atrakcyjna a automatu sie nie boję jeździlem pare lat mazdą 626 w automacie i mam bardzo miłe wspomnienia.A jeżeli chodzi o spalanie to planuję to autko oczywiście zagazować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak zagazujesz, to mało palić nie będzie :).

Ja mam to połączenie w Zafirze (auto na płycie Astry), co prawda Zafi jest nieco cięższa, ale LPG w mieście 14-15l jak nic, a przy tych mrozach to i dodatkowo 2l PB na 100 schodzi...

Przy okazji ten automat to zbyt wyścigowy nie jest. Tylko 4 biegi i to długie. Trzeba go mocno cisnąć, aby jeździć dynamicznie. Co prawda Astra i to Coupe jest lżejsza, ale koszty nie są niskie.

 

Natomiast awaryjność automatów to bez przesady. Jeśli kupisz nie zajeżdżony i będziesz co 60kkm zmieniał olej w skrzyni to pewnie pojeździ dłużej niż silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności