Skocz do zawartości

Dobry serwis Opla w Krakowie badz okolicach?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość martin77

kicaj, udam sie tam z vcs - zobaczymy czy ich tez to przerosnie czy moze jednak dadza sobie rade... :(

 

zastanawiam sie tylko jak te serwisy dostaja autoryzacje skoro potem zmiana jezyka (czyli de facto nie usterka a jedynie zmiana ustawien w komputerze) ich przerasta...

 

a w instrukcji jak byk stoi napisane:

Contact your Opel Dealer to activate a different language from that preset.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ostell, w navi jezyk zmienilem sobie sam z niemieckiego na angielski przy uzyciu opel language cd - i to mi w zupelnosci wystarczy (nie musze miec polskiego)

 

chodzi mi o zmiane jezyka voice control system - czyli gadzetu ktory umozliwia wydawanie komend glosowych i sterowanie telefonem podlaczonym np. przez bt...

 

zalezy mi na tym bo niestety moja astra nie czyta ksiazki z n95 a chcialbym miec mozliwosc dzwonienia bez koniecznosci wybierania numeru bezposrednio z telefonu - vcs umozliwia zapisanie do 25 glosowaych tagow pod ktorymi zapamietane sa numery...

 

gdyby ktos cos wiedzial w tym temacie to bede wdzieczny za info! :(

 

A to juz wyższa półka....jak serwis nie dał rady to proponuje rzucić temat osobny, na tym forum są magicy 1 klasa...

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martin77

ostell, sek w tym ze aso powinno dac rade zrobic wszytko :( ale niestety tak nie jest stad moje pytanie jakim cudem dostaja autoryzacje... moze powinni wprowadzic stopnie autoryzacji - podstawowy: wymiana oleju i zalozenie pior wycieraczek :(, srednio zaawansowany: .... , zaawansowany:..., ekspert: ... wtedy przynajmniej mozna by do razy udac sie do tego aso, ktore potrafi zrobic to na czym ci zalezy a nie wedrowac od jednego do drugiego...

 

w niektorych potrafia to zmienic - tu jest post:

http://forum.opel24.com/radio-cd-70-navi-vt21540.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety tak nie jest stad moje pytanie jakim cudem dostaja autoryzacje...

autoryzacja to wyposazenie warsztatu, standard obslugi (czyt. krawat), i odbyte szkolenie mechanika w oplu, tyle ze mechanikow jest wiecej :( i duza rotacja w takim warsztacie ???

poza tym oni sa uczeni przez opla, wiec co tu duzo mowic... :( (a nie przez zycie, opel nie jest supportem a jedynie dostarczycielem nazwy i broszur serwisowych :( )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martin77

kicaj, wlasnie - szkolenia... ciekaw jestem jak one wygladaja (jesli w ogole wygladaja) i dlaczego w jednym aso odpowiedz brzmi "nie da sie" a w innym nie maja z ta sama rzecza zadnego problemu...

 

jesli nie uda mi sie w krk przestawic vcs w zadnym aso to z pewnoscia naskrobie do gm z pytaniem wtf? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od podejscia serwisantow do problemu, tzn czy oplaca im sie poswiecic sporo czasu za male albo zadne pieniadze ale zdobyc dodatkowa wiedze czy tez liczy sie tylko kasa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności