Skocz do zawartości

problem z światłami drogowymi Corsa b


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Przy zapalonych światłach mijania palą się światła drogowe.Przez 2 dni padał ostro deszcz.Może ktoś wie jak wyeliminować problem czy to wina przełącznika czy możliwe jest zwarcie od wilgoci?? proszę o pomoc

a i jeszcze jedno gdy zmieniam światła na postojowe problem znika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki przełącznik kierunkowskazów naprawiony – spiekły się styki, naprawa przełącznika dziecinnie prosta wystarczy troszkę cierpliwości a jedyny problem to ponowne umieszczenie 2 sprężynek cała naprawa demontaż, rozłożenie i złożenie przełącznika zajęła 45 minut, więc chyba warto zrobić to samemu.

Pozdrawiam

Jak by ktoś miał problem z naprawą niech pisze na forum z przyjemnością pomogę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trzeba było robić foty i wkleić w "Napraw to sam"......

Gdy znajdę troszkę czasu to jeszcze raz będę się dobierał do tego przełącznika i wtedy zrobię zdjęcia – słabo działa styk do mignięcia długimi trzeba mocno naciskać, odpowiedzialny za to plastikowy dzyndzel stopił się troszeczkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Tak sie zastanawiam czy mam ten sam problem jak ty :lol: u mnie jest tak ze jak wrzucam prawy kierunek dlugie swiatla mi wlaczaja musze delikatnie poruszac kierunkowskazem aby sie wylaczyl nie wiem czy pomoze mi taki zabieg jak tobie czy poprostu musze wymienic caly kierunkowskaz? i czy jestem w stanie zrobic to sam http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się naprawić - dzięki pomocy instrukcji

 

jak ktoś będzie potrzebował instrukcji jak złożyć przełącznik - proszę o kontakt :roll:

 

 

Część treści usunięto ze względu na kryptoreklamę - proszę nie łamać regulaminu forum pkt 6.3 - Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość chuliganus

Podepnę się pod temat.

 

Problem z jakim się spotykam jest następujący...

Podczas gdy jadę sobie naszymi pięknymi polskimi drogami, między polami i lasami i nagle gdy wpadam w dołek, niezależnie którym kołem... zapalają mi się długie światła :D

Wiem że wina leży po stronie manetki - tej od kierunków. Powiem że długie światła włączam w pozycję do przodu, a gdy pociągam manetkę do tyłu - reakcji brak.

 

I teraz co z tym fantem zrobić? - Aby się do tego zabrać potrzebny jest demontaż całej kierownicy? A co w przypadku poduszki powietrznej? Mam odpiąć akumulator zanim się za to zabiorę?

 

Proszę doświadczonych kolegów o wskazówki jak poradzić sobie z takim przypadkiem.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności