Skocz do zawartości

Astra F + CB


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich.

W dniu dzisiejszym "pięknego" popołudnia zamontowałem do swojej cudownej Asterki CB Uniden 510XL.

Za miejsce pobytu tego radia ustaliłem klapkę od bezpieczników, mikrofon umieściłem przy zegarach z lewej strony na desce (pasuje idealnie:))

Co do anteny - to ze względu na możliwość częstego jej chowania w celu jej zachowania wybrałem magnesówkę a dokładnie WIllsona.

Póki co wszystko działa, nie przeszkadza i nawet nie jest zbytnio widoczne dla innych :wesoly:.

 

Pozdrawiam i czekam na uwagi i sugestie innych forumowiczów i użytkowników CB.

:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

A ja dopiero sie przymierzam do zakupu tego komunikacyjnego cudu techniki, i w związku z tym że mam kombiaczka, to z antenką myslę o relingu na stałe. A pudełko zamontuję w miejsce popielniczki... ...ale to nie jest jeszcze pewne. To dopiero plany :beer::wink::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A ja dopiero sie przymierzam do zakupu tego komunikacyjnego cudu techniki, i w związku z tym że mam kombiaczka, to z antenką myslę o relingu na stałe. A pudełko zamontuję w miejsce popielniczki... ...ale to nie jest jeszcze pewne. To dopiero plany :shock:???:cry:
jeyeli chcesy pryzcyepic antenke na stale to polecam zebys go chowal w garazu bo szybko mozesz sie pozbyc anteny polecam na magnes jakas antenke

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja znalazłem miejsce między siedzeniem a podłokietnikiem - posiadam takowy - pasuje idalnie, szybko w demontażu, a i w oczy się tak nie rzuca. Podrzucę fotki za jakiś czas... bo narazie aparat cyfrowy pożyczony. A z podkłokietnika jestem bardzo zadowolony, wygoda, wygoda, wygoda... i jeszcze raz wygoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no mogl bys pokazac jak to zamontowales bo mnie juz cos strzela jak ma ciagle radio wyciagac i mi sie warla po samochodzie :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tam ktos jush wpadł na pomysł żeby po mocnym dokręceniu anteny, spiłować uchwyt pod klucz... hmmm ale czy magnes jest aż tak mocny że antena nie spadnie np. podczas ostrego hamowania czy tesh podczas szybkiej jazdy pod wiatr? Doradźcie coś ,bo naprawdę mam z tym pierwszy raz styczność... :shock:???:cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tam ktos jush wpadł na pomysł żeby po mocnym dokręceniu anteny, spiłować uchwyt pod klucz... hmmm ale czy magnes jest aż tak mocny że antena nie spadnie np. podczas ostrego hamowania czy tesh podczas szybkiej jazdy pod wiatr? Doradźcie coś ,bo naprawdę mam z tym pierwszy raz styczność... :(:):)
Napewno antenka na magnes ci nie spadnie z dachu a co do pilowania uchwytu to kumpel chcial byc madry i tak zrobil to mu antenke ułamali a koncowke do anteny da sie dokupic za grosze takze ktos po dokupieni mial antenke rob jak chcesz ja swoją wole chowac bo szkoda mi isc do sklepu i znow wylozyc 160zł na nową

a jak chcesz radyjko kupic to uzytkownik BUD-IR na allegro ma jeszcze unideny 520xl za 299zł sam u niego ostatnio kupiłem odbierałem osobiscie bo do lodzi mam jakies 80km mieści sie on na piotrkowskiej 42 w bramie tylko te radia nie maja homologacji ale z tego co wiem misialki nic nie mogą nam zrobic za uzywanie takiego radia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie ukrywajmy ze w astrze nie ma za bardzo gdzie zalozyc cb ;p

za wam zapodam fotki z montazu u mnie w oplu astrze

 

CB CONCORD :) 4W + Sprzedam + bardzo dobre radio uniden sie chowa

http://automataukcyjny.fotosik.pl/albumy/125971.html - link do albumu

 

 

CB MIDLAND WSTEGi :) i 8W albo i wiecej :) tu taj musze zrobic w plaskownik lub czegos innego jakas obejmę na cb :) ale to juz w wolnym czasie :(

4bb8c67e02b4abe2.jpg

a92dc2caa99e85f7.jpg

e9a05d33e4207c68.jpg

 

i nie dlugo bedzie president johnny :) ale nie wiem co z nim zrobie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności