Skocz do zawartości

Astra F + CB


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Jest To Prywatna Rozmowa z GG z jednym z Forumowiczów !!

 

 

Pan X : (Czwartek 22.03.2007 12:31)

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=016&sspagename=STRK%3AMESE%3AIT&viewitem=&item=260099923581&rd=1&rd=1

Ja: (Czwartek 22.03.2007 14:42)

to moje kosztowało 300 zł z antena !! :?: i uchwytem !! a ty chcesz sprzedac swoje za 300 zł !!

(Czwartek 22.03.2007 14:43)

współczuje :)

Pan X: (Czwartek 22.03.2007 15:36)

jakosc ???! uniden sie chowa :?: kupilem troche lepsze od herberta

 

 

rozmowa nr 2 !!

 

Pan X : (Poniedziałek 26.03.2007 12:21)

Kupilem president herbert

 

 

 

 

bez komentarza !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

ja37, sam wiesz ze mam Tego Dosyć .. jak ktoś pisze mi na GG jedno !! a na forum pisze całkiem co innego !! i do tego dość mocno Nagina Fakty ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś pisze mi na GG jedno !! a na forum pisze całkiem co innego !! i do tego dość mocno Nagina Fakty ???

A do mnie usilnie próbuje dodzwonić się na komórę.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

NIE UKRYWAJMY ZE ZACZOLEM TYM TROCHE HANDLOWAC :);-)

 

jak nie widzisz małych liter-kup sobie okulary, następny post z capsem kasuję, orta zostawiam-ja37

 

[ Dodano: Sro Kwi 04, 2007 23:34 ]

Zawsze stawiajmy na jakosc . Konstrukcja uniden 510 / 520 to dokladnie 1992r . Jesli ktos mysli ze techaniak CB poszła tak mocno do przodu jak komputery to sie bardzo myli . Te nowe cb radia wykonanie poprostu jest ponizej jakosci ( kazda osoba znajaca sie na tym ci o tym powie ) najlepsze CB sa z lat 87-92 najwyzsza jakosc i technologia . te nowe szumofony sa do D sam uzywam w dwóch samochodach SEAT - president herbert 1 jedno z najlepszych radio w swojej klasie ja mam w oplu midlanda 79-265 wielka radiostacje z LSB i USB wstegi DX bardzo waski filtr tak jak w presidencie . i dopałe AM 8W - wstegi 24W :spoko: sieje po kanałach 10 w gore i w dół .

i ma takie funkcje kture maja nowe cb za ok. 600-700 zł a co do condorda naprawde zaj...iste radio wysokiej jakosci zeby mi sie nie trafił herbert i midland to bym go mial nadal i bylem z niego bardzo zadowolony concord jest ze wszytskim pudelko streopia dokumenty instruckja grucha ze wkładka i wzmocnieniem

 

pamietajcie stawiajcie na JAKOSC !!

 

[ Dodano: Sro Kwi 04, 2007 23:37 ]

Jest To Prywatna Rozmowa z GG z jednym z Forumowiczów !!

 

rozmowa nr 2 !!

 

Pan X : (Poniedziałek 26.03.2007 12:21)

Kupilem president herbert

 

 

 

 

bez komentarza !!

 

kupilem herberta 2 z ASC wielkie badziewie stary model jest duzo lepszy :spoko: juz sprzedane :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

W końcu dorobiłem się foteczki, mizerna bo mizerna, ale jest. ja mam tak CB zamontowanego :roll:. jak w końcu doproszę się aparatu podeśle lepsze ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam panowie

 

a ja mam radyjko na słupku obok fotela kierowcy (TTI 770)

- nie widać

gruszka leży w kieszeni koło fotela

- pod ręką

czarny mały głośniczek z zestawu głośnomówiącego dodatkowy przy kierownicy

- tym z tyłu nie przeszkadza gadanie

antenka na stałe do klapy bagażnika na uchwycie (OMEGA SIRIO)

- specjalna nakrętka i specjalny kluczyk

 

działa całkiem fajnie może przydała by się większa antena ale na drogę jest w sam raz

 

szerokości życzę wszystkim mobilom

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a ja mam radyjko na słupku obok fotela kierowcy

 

Jak mozesz daj foto , chciałbym zobaczyć jak to wyglada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności