Skocz do zawartości

światła do jazdy dziennej ASTRA H


Gość popencjusz

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje za wskazowki tyle ze do astry h nic nie ma tylko do Merivy

jest

a tak samo jak w astrze robi sie to w zafirze.

z tego co pamietma to wchodzi sie w odpowiednie moduly (sa 2, jedne odpowiedzialny za przod 2gi za tyl) i tam wlacza sie odpowiednie warianty. tabela z wariantami tez mozna znalezc w necie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

rafal_atom, ja nie pamietam ktory mam ustawiony,

ale tylu nie ruszalem a jedynie przod - mam tak ze w trybie auto swieca mi sie swiatla z przodu (tylko mijania, bez pozycyjnych). oczywiscie tryb auto dziala. po aktywowaniu wariantu, mozna te funkcje wlaczyc/wylaczyc przelacznikiem swiatel (przekrecajac szybko w pozycje swiatel mijania i z powrotem do 0/auto).

dodatkowym bonusem dla posiadaczy ksenonow jest to ze w takim przypadku nie sa spryskiwane spryskiwacze lamp :wino:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam kolegów ponowie temat dwa dni temu też byłem u elektrykosa żeby mi włączył światła do jazdy dziennej chodzi mi aby po odpaleniu zapalały się światła mijania, a on powiedział że nie posiadam czujnika zmierzchu i nic nie może zrobić, dodam że na pokrętle do zapalania świateł nie mam napisu AUTO tylko są trzy pozycje, zero, światła postojowe oraz mijania i czy w takim wypadku da coś się zrobić z tym fantem czy pozostaje przełączać ręcznie , bardzo prosze o jakąś porade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na dobrego elektryka trafiłeś.

 

Pojedz na op-coma i niech zaprogramują światła przednie- wariant 4 i tył 4 albo 5.

 

światełka odpalają po uruchomieniu silnika automatycznie i gasną po jego zgaszeniu - przełącznik w pozycji 0

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedz na op-coma i niech zaprogramują światła przednie- wariant 4 i tył 4 albo 5.

 

 

Dziękuje za podpowiedz a mógłbyś mi powiedzieć co to są za pozycje 4 lub 5, ja chciałbym aby mi zapalały się tylko światła przednie i nic innego nawet deska żeby się nie świeciła, ale jak zrobi się ciemno to włącze reszte świateł po prostu ręcznie czy jest taka możliwość???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaprogramować moduł UEC na wariant świateł dziennych nr.5. Światła uruchomią się po odpaleniu silnika, będzie podświetlenie tylko zegarów

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaprogramować moduł UEC na wariant świateł dziennych nr.5. Światła uruchomią się po odpaleniu silnika, będzie podświetlenie tylko zegarów

 

 

Wielkie dzięki Rafał_79 jestes wielki wiec jakaś nutka nadziei , a myślałem że to klops a klopsem okazał sie psełdo-elektrykos jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności