Skocz do zawartości

Cennik Serwisu Opla


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie. Masz mało wiadomości więc tudno mi coś zaproponować. Serwisy zdzierają więc raczej poszukaj dobrego mechanika. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ceny w serwisach moga sie nieznacznie wahac. Stronka która masz powyzej powinna rozwiac kilka wątpliwosci. A swoja droga nie wszystko musisz naprawiać w autoryzowanych serwisach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja Ci mogę powiedzieć, że np w Rzeszowie na Watkemie, ceny są przyzwoite. Przykładowo. Wymiana wszystkich filtrów i oleju w ASO, kosztowała mnie 80zł więcej niż w przeciętnym warsztacie samochodowym! Ja tam wole zapłacić 100zł więcej i zrobic to w ASO, zawsze to oryginalne części a poza tym jednak w ASO goście znają się najlepiej, mają bardzo dobre narzędzia i przede wszystkim robią te ople często, a nie raz na jakiś czas jak w normalnym zakładzie. Pozdrawiam!

 

[ Dodano: Czw Paź 15, 2009 09:49 ]

Ja, osobiście, jeśli miałbym jakiś starszy samochód to napewno nie robiłbym go w ASO, tylko u Cześka w Garażu :wesoly:! Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO goście znają się najlepiej,

blad bo sie nie znaja tak jak myslisz

fakt sa jednostki ale reszta to uczniowie a nie mechanicy

mają bardzo dobre narzędzia

kazdy szanujacy sie mechanik ma dobre narzedzia

a nie z biedronki

przede wszystkim robią te ople często

czyli szybko i na odpal bo kolejny juz czeka przed brama

 

a oryginalne czesci mozesz sam kupic w ASO

i zamontowac u zaufanego mechanika

albo sam o ile masz pojecie o tym co robic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karoltloczynski
Gawlak, dokładnie :beer: Czesci kupic w ASO jak najbardziej jezeli cena jest OK ale auta bym im nie oddał. Miałem kiedyś przypadek ze ukradli mi paliwo :beer: Gosciu jechał na jazdę próbną 5 km i nie było go 45 minut :wesoly: Tak pokazał monitoring i licznik ktory spisałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy oryginalne części :) bzdura totalna którą są karmieni naiwni!!! Ta sama fabryka potrafi produkować jedną część lub części do różnych marek ,jedynie co to bije znak zleceniodawcy i na ten przykład ta sama część z logiem producenta kosztuje 100zł a z logiem zleceniodawcy 300zł ot cała filozofia , zaś zamienniki części produkowane poprzez inne fabryki niejednokrotnie buły lepsze-żywotniejsze od tzw. Oryginału przykład gaźniki i zawory EGR hiszpańskiej firmy PIETBURG nie jeden mechanik tą firmę przeklął .

Zaś z drugiej beczki części które idą na pierwszy montaż to nie taki rarytas ponieważ firma musi się zmieścić w kosztach ponieważ samochód kosztował by o ź więcej więc idą po kosztach czyim kosztem!;/

Teraz o ASO przed chwilą dzwoniłem do WAWROSZ w Strumieniu koszt wymiany tarcz + klocki na obydwie osie z materiałem ok. 1.000zł jeżeli policzyć kupno w własnym zakresie + mechanik nie wyjdzie wam taniej , to samo z rozrządem wraz z pompom wody 1.100zł .

Reasumując ; wybór należy do nas użytkowników tym bardziej że ASO też potrafi spaprać robotę :(.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy oryginalne części ;/ bzdura totalna którą są karmieni naiwni!!! Ta sama fabryka potrafi produkować jedną część lub części do różnych marek ,jedynie co to bije znak zleceniodawcy i na ten przykład ta sama część z logiem producenta kosztuje 100zł a z logiem zleceniodawcy 300zł ot cała filozofia

ja podam inny przyklad, walek rozrzadu, oryginalny ok 400zl a urzywka 200-250 zl

 

roznica nie tylko z logiem itd ale jesli taki walek sie wyciera (mankament w m40 dosc powszechny, blad inzynierow) to w takim oryginalny robia sie wglebienie, krateri itp a w takim zwyklym robia sie wiory, a jak robia sie wiory to wiadomo co dalej,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności