Skocz do zawartości

2.0 16V automat z LPG


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

taaaaaaaa.... spalanie 20 może

 

jeśli ci tyle pali to coś chyba masz nie tak albo cały czas pedał w deche trzymasz

 

LPG 12 miasto 10 trasa

benzyna 11 miasto 9-10 trasa

tak było u mnie

 

wszystko zależy jak się jeździ

automat zamula ten silnik, który na tą masę i tak i tak jaj nie urywa, ale da się spokojnie wytrzymać, jeśli auto ma być dupowozem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaa.... spalanie 20 może

 

jeśli ci tyle pali to coś chyba masz nie tak albo cały czas pedał w deche trzymasz

 

LPG 12 miasto 10 trasa

benzyna 11 miasto 9-10 trasa

tak było u mnie

 

wszystko zależy jak się jeździ

automat zamula ten silnik, który na tą masę i tak i tak jaj nie urywa, ale da się spokojnie wytrzymać, jeśli auto ma być dupowozem

Kolego ty jakieś bajki opowiadasz , albo się czegoś nawąchałeś :? Ja o swoim aucie nie piszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty jakieś bajki opowiadasz , albo się czegoś nawąchałeś :? Ja o swoim aucie nie piszę.

właśnie ty się czegoś nawąchałeś i bulgoczesz, jak mały Jasio po dużym piwie

 

LPG 12 miasto 10 trasa

benzyna

11 miasto 9-10 trasa

tak było u mnie

czytasz czasem ze zrozumieniem słowo pisane?

to powyżej to 3,5 roku eksploatacji mojej omegi robiąc łącznie 100.000km przez ten czas, więc skoro nie miałeś to nie pisz pierdół, bardzo cię proszę

wprowadzasz w błąd/zniechęcasz innych, którzy chcieliby takie auto nabyć

 

jak masz pisać bzdury, to lepiej nic nie pisz - to tak na przyszłość :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty jakieś bajki opowiadasz , albo się czegoś nawąchałeś :beer: Ja o swoim aucie nie piszę.

właśnie ty się czegoś nawąchałeś i bulgoczesz, jak mały Jasio po dużym piwie

 

LPG 12 miasto 10 trasa

benzyna

11 miasto 9-10 trasa

tak było u mnie

czytasz czasem ze zrozumieniem słowo pisane?

to powyżej to 3,5 roku eksploatacji mojej omegi robiąc łącznie 100.000km przez ten czas, więc skoro nie miałeś to nie pisz pierdół, bardzo cię proszę

wprowadzasz w błąd/zniechęcasz innych, którzy chcieliby takie auto nabyć

 

jak masz pisać bzdury, to lepiej nic nie pisz - to tak na przyszłość :beer:

Kolego ty piszesz pierdoły i wprowadzaszludzi w błąd to po 1, a po 2 mam ome tylko z manualem i mniej pali niż automat czy to ta wersja silnikowa czy inna.

Po za tym piszesz , że LPG miasto -12 , a beny miasto 11 więc coś nie tak albo zle wyliczyłeś :beer: . Wiadomo , że LPG wyjdzie 20%więcej w spalaniu niż beny- zawsze tak było

więc się zastanów jak piszesz jakieś wartości. Szkoda , że nie napiszesz , że oma jest lekka jak piórko i spala w mieście 7-8 l. beny :beer: .

I jeszcze jedno nikogo nie zniechęcam do omy bo sam mam już drugą omegę / w planach 3 oma więc proszę cię przestań zawracać komuś głowę :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ome tylko z manualem

więc jak kupisz w automacie to wtedy się wypowiadaj - to po pierwsze

po drugie - najpierw zapytaj JAKA instalacja gazowa a dopiero potem snuj teorie

 

albo wyluzujecie albo dostaniecie nagrody na konto

a że tak zapytam w związku z czym?

że polemika się toczy? :beer:

że kolega mając manualną skrzynię pcha argumenty związane z automatem?

nie kumam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus, same skrzynie w Omie nie są najgorsze

w najgorszym wypadku jeśli coś by się działo - to części i same skrzynie są dostępne w dobrych pieniądzach na rynku wtórnym - tak że nie ma tragedii

Ogólnie jeśli ktoś dba (podstawa olej, filtr) to i długo pojeździ

Z własnej obserwacji na kilka szt zamontowanych przynajmniej w 2,5 i 3,0L - to zazwyczaj sprawują się o.k

 

Co do dyskusji w temacie ku woli pewnego wyjaśnienia spalania ilości gazu w porównaniu do benzyny - nie ma 1 twardej reguły odnośnie różnicy w spalaniu

i choćby w zależności od stanu silnika, rodzaju instalacji, ustawienia - różnica może być znikoma, może wynosić 10%, jak i 15-20%

 

[ Dodano: Wto Paź 13, 2009 17:53 ]

czyżby plama :beer:

sorry virus ale o jakim modelu mowa? :beer:

bo widzę że chyba mowa o 2 modelach

więc porozumienia co do spalania chłopaki nie dojdą - nie biorąc tego pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności