Skocz do zawartości

vectra a pytanie o wizki kabli


Gość cineek25

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy jak oryginalnie nie mam centralnego zamka ani halogenów to czy mam wiązki kabli?

Nad wysokością swiateł mam zaślepkę, pod nią jest miejsce na przełącznik. Pod maską mam conajmniej dwie luźne kostki, czy to instalacja pod halogeny?

W nogach kierowcy mam kilka wolnych kostek, myśle że sś one od el. szyb, el. lusterek, i centralnego zamka.

czy mam racje czy się myle?

jesli mam racje to :

do halogenów muszę dokupić:

-halogeny

-przełącznik

-i pociagnąć kable z kostki pod maską, czy cos jeszcze?

do cz:

-ta centralke

-siłowniki

-wiązki kabli

Czy jak kupię komplet centralnego zamka (siłowniki, wiązki kabli i sterownik) to tylko podłacze w te kostki i położę wiazki i będzie ok, czy trzeba będzie szukać i wpinać się gdzieś?

Pozdrawiam i przepraszam że takie to zamotane ale mam nadzieję że wiadomo oco kaman.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halcow

wtsokoscia swietem

cinajmniej

:wink::lol::beer:

 

mam nadzieje ze wiadomo oco kaman.

no nie wiadomo właśnie tak naprawdę

weź to może popraw i napisz jakoś po ludzku - raz, żeby były znaki diakrytyczne (śćźżń) a dwa - jakoś po polskiemu o by każdy mógł zrozumieć chociażby ten zacytowany przeze mnie bełkotliwy "hieroglif"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale twa wypowiedź w niczym mi nie pomogła

bo nie próbowałem pomóc tylko zwróciłem uwagę jako MODERATOR na tym forum

wiesz, to tacy co się ich często nie lubi, bo gonią i pilnują porządku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj fotexy tych wtyczek o których piszesz

szczerze powiedziawszy, to chyba tylko wróżka jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy luźne wtyczki w komorze silnika są od halogenów - każde auto ma luźne wtyczki, czy to diagnostyczne czy inne

 

orginalnie sterownik CZ znajdował się pod prawym plastikiem przy nogach pasażera - może tam będzie wtyka, ma 7 czy 8 pin , nie pamiętam za bardzo, ale jest płaska i piny w jednym rzędzie są

orginalne sterowniki produkował kiekert - nieco mniejsze od paczki fajek są, czarne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ide zapale :wink: i przy okazji cykne fote

 

[ Dodano: Pon Paź 26, 2009 22:44 ]

co to to jest?

Dołączona grafika

to jest jedna kostka (2 kabel też jest) a 2 kostka tez gdzieś jest ale pada i szukać mi się nie chciało

Dołączona grafika

pod tą dioda są piny tak jak by na przełącznik

Dołączona grafika

i od czego są te kostki? ta czarna i niebieska, są przy nogach kierowcy

Dołączona grafika

wielkie dzieki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności