Skocz do zawartości

Opel Astra II G Di 16v problem z odpalaniem - pompa ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj raz na noc postawić lekko przodem do góry najedz po prostu na jakąś deskę aby stała do góry i sprawdz i napisz jeżeli odpali to podepniesz się pod temat Maniakopel. i będziesz wiedział co robic dalej bo z tego wynika że nie trzyma ciśnienia w pompie i spływa ON. :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
brzoza, narazie używam asterki i tak dzień w dzień:oops: chyba że mam wolne to stoi:D No ale tą śrubę już znalazłem....tak bardziej po prawej 17 a po lewej 19:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza, narazie używam asterki i tak dzień w dzień:oops: chyba że mam wolne to stoi:D No ale tą śrubę już znalazłem....tak bardziej po prawej 17 a po lewej 19:D

zerknij wcześniej już ci wstawilem zdjęcia a co do stawiania samochodu to tyczy to kol. który się podpiął pod nasz problem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Habip, kurde po co napisałeś to samo co w innym poście???nie mogłeś poprosić to bym przeniósł wszystko do tego tematu.

 

brzoza, No dokładnie tak jak na zdjęciu....ta większa :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habip, kurde po co napisałeś to samo co w innym poście???nie mogłeś poprosić to bym przeniósł wszystko do tego tematu.

 

brzoza, No dokładnie tak jak na zdjęciu....ta większa :D

 

Tak jest ta większa ; jutro wystawię ciekawostki z Moto Shop Bytom zapraszam :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;):lol::/:)??? WIELKI PROBLEM :shock:http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif

 

 

Mam Opla Astre II HB 3 dzwiowa 2.0 w dieslu z 1999 roku

 

Mam z nim probemy co rano. Przed chwila takze. Samochod rano nie chce zapalic, albo zapala z trudem. Gdy sie uruchomi musze od razu przygazowac bo zacznie fukac, zejdzie z obrotow i zgasnie. Czasami juz w trakcie zapalania fuka i musze gazowac, wtedy zazwyczaj za ktoryms razem sie udaje. Kilka minut temu to mi sie nie udalo (nie pierwsza taka sytuacja). Gdy uda mi sie go uruchomic rano to potem przez reszte dnia nie ma problemu. Wymieniony olej i filtry. Jedyna ingerencja z mojej strony poza wymiana fantow eksploatacyjnych to zamontowanei wczoraj radia Blaupunkta SanRemo MP26 (zamontowalem je sam, nawet koles w norauto powiedzial ze nie musze jechac do serwisu; z Holandii Astra przyjechala ze starym radiem grundiga). Acha, gdy dzisiaj odpalalem to podczas tego jak rozrusznik nie mogl uruchomic silnika palila sie lampka akumulatora, ale (przynajmniej wczoraj) w trakcie jazdy nie.

 

Co to moze byc ??????????????????????????????

 

Pomozcie ludzie!!!

 

scaliłem tematy/zibi

A filtr paliwa kto wymieniał???/ - Było tak samo przed wymiana filtra - jesli nie to odkrec go i zalej paliwem do pełna - było o tym wiele - zapowietrzenie układu paliwowego - ja bym na to obstawiał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witajcie

moze mieliscie podobny przypadek

silnik nie odpalal po rozgrzaniu, jak autko odpoczelo odpalal, teraz juz nie odpala wogole

w serwisie sprawdzili ze nie ma cisnienia paliwa

wymienili obudowe filtra paliwa i odpalil ale po przejechaniu kilku kilometrów i zatrzymaniu sie juz nie chcial ruszyc,

odpalil po "piłowaniu"

auto ma rok jest na gwarancji ale juz 5 serwisów nie potrafilo nic z tym zrobic

dodam ze jak odpowietrza to jest ok ale tylko do pierwszego postoju a pozniej znowu zonk

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

cisnienia paliwa

wymienili obudowe filtra paliwa i odpalil ale po przejechaniu kilku kilometrów i zatrzymaniu sie juz nie chcial ruszyc

Wymienili obudowę czy filtr, może układ jest zapowietrzony.

auto ma rok jest na gwarancji ale juz 5 serwisów nie potrafilo nic z tym zrobic

dodam ze jak odpowietrza to jest ok ale tylko do pierwszego postoju a pozniej znowu zonk

pozdr

Auto jest na gwarancji więc niech wymieniają wszystko (nawet samochód) jak nie wiedzą w czym jest problem.

Nie jeździj po 5 serwisach tylko do jednego i aż do skutku i najlepiej żeby dali samochód zastępczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności