Skocz do zawartości

Opel Astra II G Di 16v problem z odpalaniem - pompa ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ten sam problem zdąrzyłem kupić samochód(ASTRA DTL 2,0) i nie pali jak jest zimna, bylem u 3 mechaników ten ostatni zajmuje sie tylko i wyłącznie dieslami, po odpowietrzeniu i rozpatrzeniu wszystkich ewentualności stwierdził iż to pompa wtryskowa .Jutro będę kontaktować sie z serwisem w Częstochowie ponieważ są podobno tylko takie 2 w Polsce gdzie regenrują pompy cena do 3000(tak mi przynajmniej powiedział) a także dowiedziałem sie że w tego modelu samochodach po przejechaniu 120 000 pompa ta jest do naprawy. Zastanawiam sie nad tą regeneracją ponieważ kiedyś miałem forda mondeo poszła maglownica .Nowa kosztowała 800zł a regeneracja 350 zrobiłęm regeneracje i po roku czasu znowu zaczął wyciekać olej. W Częstochowie dają 8 miesięcy gwarancji na regeneracje . Nie wiem zastanawiam sie nad tym wszystkich i prosze o poradę fachowców w tej dziedzinie.Może ktoś już naprawił pompę wtryskową

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Za 3 tys to mozna dostac nowa pompe to po 1., po 2. kto Tobie takie głupoty mówi ze pompa po 120 tys do wymiany?! :? Na dzien dobry tych mechaników bym sobie odpuscił a po 3. przeczytaj watek od początku i masz tu wszystko napisane , jesli nie dasz rady sobie sam lub nie masz na to czasu to moge Tobie polecic 2 warsztaty w Gliwicach, które usterke naprawią

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja tez mam problem z odpalaniem mojej astry 2,0 di.Świece wymieniłem i to samo . W lato było ok ale jak temperatura spadła tojest problem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich .mam podobny problem poczytałem trochę i posprawdzam toi owo .Auto odpala bez problemu przy minusowej temperaturze ale po chwili gaśnie i trzeba kręcić chwile tak się dzieje gdy auto stoi parę dni.Silnik to 2,0 TDI.mam tylko nadzieje że to jeszcze nie popa siada ,pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto

odpala bez problemu przy minusowej temperaturze ale po chwili gaśnie i trzeba kręcić chwile tak się dzieje gdy auto stoi parę dni

Czyżby kolega zapomniał o funkcji szukaj. O zapowietrzaniu się układu paliwowego na pewno słyszałeś, poczytaj to a znajdziesz odpowiedź:

http://forum.opel24.com/astra-20-dti-problem-z-odpaleniem-na-zimnym-vt39697.htm

http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/33558-rozwiazanie-problemu-trudnego-odpalania-nie-tylko-rano-dth-dtl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności