Skocz do zawartości

Oświetlenie bagażnika


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

witam>to moj pierwszy post na tym forum ???

Mianowicie u mnie lampka w bagazniku swieci tylko przy zapalonych swiatlach ;(

normalnie nagroda Darvina dla tego co to wymyslil http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/frustgrey.gif

Stycznik w klapie jest ok,tylko widze ze kabel dajacy + jest pociagniety z tylnej lampy...wiec wiadomo dlaczego tak sie dzieje :cry:

I tutaj pojawia sie moje pytanie-skad najlepiej pociagnac + zeby wszystko fungowalo jak nalezy?(nie mam zadnego schemau elektryki niestety..)

zaznaczam,ze zapalniczki nie mam,bo to wersj rajdowa jest...czyt:bez zadnego dodatkowego wyposazenia :)

Z góry dziekuje za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli lampka bagażnika jest podłączona do tylnej lampy to pewnie ktoś przy tym majstrował. A swoją drogą to czasem zadziwia mnie wyposażenie (a raczej jego brak) w niektórych corsiarkach. Kumpel ma corsę bez zapalniczki, klapki schowka w desce, oświetlenia schowka, elektr. reg. świateł. natężenia oświetlenia zegarów, głośników z tyłu, regulacji wysokości fotela kierowcy i do tego skrzynia ma cztery biegi.

Okazało sie ze moja corsiarka jednak nie jest tak ubogo wyposażona bo ma to wszystko:):):)

 

[ Dodano: Nie Wrz 09, 2007 16:11 ]

I okazuje się ze niektóre corsy zamiast wyświetlacza na desce maja półke.

Dla kogo produkowali taką biede....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem zadziwia mnie wyposażenie (a raczej jego brak) w niektórych corsiarkach. Kumpel ma corsę bez zapalniczki, klapki schowka w desce, oświetlenia schowka, elektr. reg. świateł. natężenia oświetlenia zegarów, głośników z tyłu, regulacji wysokości fotela kierowcy i do tego skrzynia ma cztery biegi.

W takim razie ja mam pseudo rajdowke :cry::)

Chociaz powiem Ci,ze nie wyglada mi na to,zeby ktos tam cos grzebal przy kabelkach.Chyba mam jakas oryginalna wersje:wall:

Ponawiam pytanie-Wie ktos w jaki sposob najprosciej wziasc + do tej lampki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romekkk, pomierz miernikiem może to tylnej lampy przychodzi jakiś "+" na stałe np. do światła STOP'u. I wtedy tam się byś wpoił. Ja jeszcze u siebie nie rozwiązałem zagadki co jest spieprzone nie maiłem czas i chęci. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomierz miernikiem może to tylnej lampy przychodzi jakiś "+" na stałe np. do światła STOP'u.

No wlasnie tak zrobilem...nawet przy obydwu lampach i lipa nistety.nigdzie nie ma +,wiec trzeba skads go pociagnac niestety...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności