Skocz do zawartości

Autko chodzi mi na gazie na 3 garach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM VECTRE B 2.0 16V W GAZIE II GENERACJI OD DŁUŻSZEGO CZASU MAM PROBLEM GDY PALE NA PALIWIE AUTKO POCHODZI PARĘ SEKUND I ZARAZ SIĘ DŁAWI SPADAJĄ OBROTY I GAŚNIE A JAK DODAJE GAZU TO CHODZI WYCZYŚCIŁEM SILNICZEK KROKOWY ALE TO NIC NIE DAŁO MAM JESZCZE DRUGI PROBLEM PO PRZEŁĄCZENIU NA GAZ AUTKO CHODZI MI NA 3 GARACH WYMIENIŁEM ŚWIECE, PRZEWODY I NIC TO NIE DAJE MIAŁ KTOŚ MOŻE PODOBNE PROBLEMY PROSZĘ O POMOC

 

Witam

Mam Vectrę B 2.0 16V w gazie II generacji.

Od dłuższego czasu mam problem. Gdy palę na paliwie, autko pochodzi parę sekund i zaraz się dławi. Spadają obroty i gaśnie, a jak dodaję gazu to chodzi.

Wyczyściłem silniczek krokowy, ale to nic nie dało.

Mam jeszcze drugi problem: po przełączeniu na gaz autko chodzi mi na 3 garach. Wymieniłem świece, przewody i nic to nie daje.

Miał ktoś może podobne problemy?

Proszę o pomoc.

 

Powyżej masz przykład, jak powinien wyglądać post: zdania ze znakami przestankowymi, interpunkcja i normalna pisownia a nie dużymi literami.

Po raz pierwszy i ostatni poprawiłem po Tobie posta - zwróciłem uwagę i poprosiłem, abyś go poprawił - olałeś to, więc nastepnym razem dostaniesz ostrzeżenie a Twój post poleci do kosza.

Nie lubię się powtarzać.

 

//ArKos

 

poprawiłem tytuł"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: popraw proszę treść posta, bo duże litery w internecie oznaczają krzyk

domniemam, że się nie drzesz na nas

po drugie: o gaśnięciu na jałowym jest na forum hohohohohoho i powinieneś najpierw użyć wyszukiwarki

po trzecie: jeśli jest LPG to niewłaściwa praca na benzynie może być bezpośrednio związana z regulacją LPG i o tym na forum też jest - nawet sam pisałem

po czwarte: na jakiej podstawie stwierdzasz, że pracuje tylko na 3 cylindrach?

a moze na skutek zbyt ubogiej mieszanki LPG wypadają zapłony i tylko takie wrażenie odnosisz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bocian198505, jedź do gazownika niech sprawdzi ustawienie mieszanki i podłączenie instalacji lpg do elektryki.sam nie raz sie spotkałem z instalkami robionymi w stodole i z początku było ok a potem siadały podzespoły,co do paliwa to może siada ci pompka paliwa lub schodzi z przewodów paliwo i układ sie zapowietrza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma70, gdyby to był problem z wtryskiem to problem byłby cały czas a to wygląda tak jakby mu zaczynało brakować paliwka tuz po odpaleniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pompkę również wymieniłem więc to nie wina pompki ale podjadę do gazownika zobaczymy co on stwierdzi i to opiszę może ktoś będzie miał takie same problemy to mu się przydadzą wskazówki oczywiście nikomu nie życzę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bocian198505, jak odpalisz to sprawdź czy mocno dymi jeśli tak to masz wtrysk uszkodzony i leje paliwo,jeśli nie to brakuje mu paliwka tuz po odpaleniu i może masz zapchany filtr paliwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności