Skocz do zawartości

zimno i nie odpala


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Program wgrywał mi gość z serwisu opla, choć już tam nie pracuje, bo w moim mieście już serwis skapitulował :urodziny: Ale ma Tech-a 2 :urodziny:

Zaraz po wgraniu poprawiło się tylko gaszenie. Dziwne? Ale tak było. Wcześniej po wyłączeniu stacyjki, silnik jakby jeszcze raz obrócił, a teraz gaśnie równo z kluczykiem.

Jeśli chodzi o zapłon, to było odwrotnie. Po wgraniu nowego softu, zaczął gorzej palić, ale teraz jakby się ułożył. Oczywiście, kiedy jest ciepło.

Jeśli chodzi o rozrusznik, to sprawdzany był dwa razy i podobno wygląda jak nowy. Ale dodatkowo został przesmarowany. Aku sprawdzany razem z rozrusznikiem i też jest ok.

A może coś się z nim dzieje w niskich temperaturach :urodziny: Coś się gdzieś rozłącza.

Dziwne jest to, że ten aku niby jest rozładowany, ale prądu pobiera mało, ale ... jak go podłączę i podładuję mimo wszystko, to odpali. Tyle, że już wtedy temperatura się podniosła ;)

Czuję, że gdzieś siedzi jakiś bzdet, tylko nie wiem gdzie.

Baki, dzięki za reakcję :urodziny:

 

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 20:45 ]

Klemy są ok. Nawet puściłem bajpas z "-" na silnik dla pewności. "+" sprawdzony po kawałku i jest ok.

Aku Centra Futura 62Ah 530A rozruchu. Może aku jest za mały, ale nic większego tam nie wejdzie, taki już bubel stworzyli :urodziny: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Jak podładujesz aku i jest ok i odpali to stawiam na rozrusznik.

Poszukaj na Allegro jakąś używkę i podstaw. Z tym nowym oprogramowaniem to bym się zapytał w ASO czy coś takiego jest i co to wprowadza nowego bo mi się wydaje, że to jakieś szukanie naiwnych. Ale to moje zdanie.

Pozdrawiam.

PS . ten samochód to nie bubel , to fajne auto .Aku jak kupujesz to nie Centry.

A to ,że akumulator trochę ciężko się montuje ? Aku niewymienia się co niedzielę!

Ta pojemność w zupełności wystarczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności