Skocz do zawartości

części używane


Gość suchy_lew

Rekomendowane odpowiedzi

suchy_lew, nie wierzę, że w Twojej okolicy nie ma żadnego szrotu? Jeśli chcesz więcej info na ten temat to może byś napisał z jakiej miejscowości jesteś, ponieważ "łódzkie" jest dość dużym województwem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam jest sklepik z używkami do wszystkich opli kolo rozkłada ople i sprzedaje cześci do nich to jest na zachodniej tylko nie pamietam num ale to jest kolo pałacu Pożnańskiego taka reklama jest stoi kolo weścia taki kadet obklejony ja tam zawsze jak coś mi wysiądzie to tam kupuje u niego w miare tanio i jeszcze mozna ponegocjować cene pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Miechulodz

witam może odświeżam temat ale cóż. Jeśli chodzi o opla wiem ze na rogu traktorowej i rąbińskiej koleś o imieniu Maciej miał parę senatorów, rekordów itd ale nie mam zielonego pojęcia czy nadal prosperuje. Dawniej tzn Dr Motor ze Struga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość fraglesiak

Więc używki do Opli i innych wozów można dostać na Kolumny,spory placyk jest ale cenowo to już różnie u nich jest. Drugi punkcik w miarę jest na Olechowskiej za Piekarnią... trochę ciężki dojazd na moich -40 pacłem w glebe na dziurach ;-) ale cenowo znośnie (za przepływke dałem 75zł wiec w normie) jedyny mankament trza dać zadatek żeby coś wymontowali bo często ktoś zamawiał oni się bawili a po odbiór nikt nie przyszedł... Następny punkt na zakładowej na zakręcie koło cmentarza Skrzydlewskiej też można co nieco dorwać... Na Wróblewskiego prawie na rogu z Włókniarzy jest spory placyk też jest tam tego trochę. I na Chojnach jak się od Cmentarza na Kurczakach przebija do Kolumny przejazdem to trzeba skręcić w ostatnia uliczkę przed przejazdem w lewo i tam są dwa małe place i się nieraz coś ciekawego trafi... Tyle na razie jak se co przypomnę to kliknę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość czaja_opc

proponuje sklep z nowymi i używanymi częściami do opla w Łodzi na ul. Przybyszewskiego, chłopaki mają praktycznie wszystkie części do opla w dodatku za normalne pieniążki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czaja_opc

ja37, dokładnie o Przybyszewskiego 71 mi chodzi, powiem szczerze ze nigdy nie miałem z nimi problemow, zawsze jak coś nie pasowało była możliwość zwrotu lub wymiana na inne części. Także ja polecam ten sklep w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności