Skocz do zawartości

Trzęsie kierownicą od 130 km/ Astra II


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam prosze wszystkich o pomoc opony wszytkie 4 mam nowe ze sklepu Alufelgi w 100 proc ok wyważałem już 4 razy w różnych warsztatach i cały czas to samo zawieszenie w 100 procentach jest wpożądku tarcze wymienione na nowe klocki też wydałem już ok 500 zł i dalej to samo od 130 km/h trzesie kierownicą z rozpaczy byłem już w serwisie opla i powiedziel mi żebym sobie wyważył poraz 5 opony Błagam pomóżcie ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam to samo hehehe ale ja jezdzilme na zimowkach dopiero dzis przelozylem na letnie i wieksze opony...ale te stare felgi stalowe widzialme byly2 zgiete i to moz ebyc to i zle wywazone ale zobaczymy na tych letni co bedzie... pozdrawaim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zbieżność ustawiłeś? A skąd ta pewność, że wszystko jest w 100% sprawne? A co do serwisów (nie tylko opla) to pracują tam tacy fachowcy jak z koziej du..py trąba :) Nie wiem na czym się znają, ale z pewnością nie na samochodach. Chyba tylko na wyciąganiu kasy od klientów ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

opony nam barum bravuris wszystkie 4 są nowe mają 3 tygodnie zamieniłem już właśnie dziś tył na przród i cały czas to samo drążki kierownicze końcówki tarcze wymienione i klocki też może jeszcze coś w zawieszeniu proszę pomóżcie, normalnie już nie wiem co zrobić silnik 16L 8 zaworów 98 rok POMOCY już normalnie nie mam siły ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mam podobnie, ale u mnie to głównie zależy od nawierzchni...

zauważ, że w miejscu gdzie możesz się rozpędzić do takiej prędkości

zapewne jest odwiedzane przez sporo TIRów...

- a i zbieżność + kółka mam tiptop - czasem trzęsie, czasem nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowalbest,jedż do porządnego warsztatu wulkanizacyjnego i niech przesuną opony o 180 stopni na feldze,a potem wyważą na super wyważarce.Rozumiem,że felgi masz oplowskie,a nie ze stajni np VW,chodzi o to,że otwór wewnętrzny felgi nie może być większy,bo przesunięcie na śrubach o ułamek mm powoduje bicia kół.

Istnieje też możliwość,że opony są trefne,bo i takie się zdarzają.Gdzie je kupiłeś,masz w razie czego możliwość reklamacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Byłem dziś w legionowie w zakładzie gdzie mają prosotanie felg i robią wszystko kompleksowo felgi są jakieś inne nie żaden VW OPEL itd, facet mi powiedzial żebym spróbował jeszcze wrzucić na stalówki sam przud i zobaczyć czy będzie ok na opony mam 3 lata gwarancji normalnie kupione u dystrybutora(centrum) BARUM są to opony kierunkowe więc nie niem czy można je o 360 st obrócić

 

[ Dodano: Pon Kwi 02, 2007 21:10 ]

chodziło mi o 180 st oczywiście a nie 360 st sorry pomyłka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony kierunkowe więc nie niem czy można je o 360 st obrócić

nie chodzi o obracanie opon,ale o to,że spuszczasz powietrze ,odbijasz oponę,robisz znak na oponie tam gdzie jest wentyl i przesuwasz na feldze o 180 stopni,tak by znak był naprzeciwko wentyla.Czasem pomaga na jajowatość.

Co do tego otworu w feldze,to ma prawidłowy wymiar,czyli 56,5mm w 4 śrubach i 65mm w 5 śrubach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności