Skocz do zawartości

Wymiana kierownicy bez poduszki na taka z poduszka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam w swojej astrze stara kierownice dwu ramienna chcialbym wymienic na taka z roku 98+ czyli razem z poduszko powietrzna. Na allegro widzialem jak wyglada kierownic bez poduszki i guziczki do klaksonu sa zakonczone kostka a u mnie do klaksonu ida dwa osobne kable czerwony i czarny ktore sa zakonczone konektorkami po drugi pytanie czy da sie zamontowac kierownice z poduszka w miejsce kierownicy bez poduszki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie założysz kierownicy z airbagiem do auta bez airbagu

musisz wymienić kolumnę kierownicy, bo wieloklin wałka kierowniczego jest inny dla takiego z poduszką i dla takiego bez poduszki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrussss89

nieprawda co wy gadacie? inny wieloklin?nieznasz się to sie nie udzielaj! Ja mam astre z 91 niemiałem poduchy miałem starą kierownice..wszystko pasuje możesz przekłada samą kierownice..fakt nie wystrzeli dopóki nie założysz czujnika i taśmy..mankamentem bedzie ze nie bedą się wyłanczac kierunki ani nie bedzie klakson działał..Tzn.u mnie zrobiłem ze działa klakson;) jak co to pisz do mnie to ci podpowiem;)

 

[ Dodano: Czw Sty 14, 2010 19:03 ]

aha i wielokliny sa te same! nie słuchaj ich!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i wielokliny sa te same!

to idz do aso i spytaj o numery, zobaczymy czy to samo

 

po drugie - nie drzyj sie demonstrując swoje frustracje

 

po trzecie - jesteś jedyną osobą, jaką spotkałem, której udało się takiej zmiany dokonać, bo ja osobiście próbowałem i chyba by trzeba 5 kilowym młotem wbić na chama kiere, stary typ ma grubsze zęby, nowszy ma drobniejsze na wieloklinie

 

po czwarte - forum jest biblioteką, w której gromadzi się wiedzę

chcesz pomagać, pomagaj, ale niech to zostaje na forum aby mógł ktoś kiedyś skorzystać - przez pw skorzysta tylko 1 osoba

 

po piąte -

niemiałem

piszemy nie miałem, natomiast

wyłanczac

piszemy wyłączać, a

nieznasz

nie z czasownikami piszemy oddzielnie czyli nie znasz :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda co wy gadacie? inny wieloklin?nieznasz się to sie nie udzielaj! Ja mam astre z 91 niemiałem poduchy miałem starą kierownice..wszystko pasuje możesz przekłada samą kierownice..fakt nie wystrzeli dopóki nie założysz czujnika i taśmy..mankamentem bedzie ze nie bedą się wyłanczac kierunki ani nie bedzie klakson działał..Tzn.u mnie zrobiłem ze działa klakson;) jak co to pisz do mnie to ci podpowiem;)

 

[ Dodano: Czw Sty 14, 2010 19:03 ]

aha i wielokliny sa te same! nie słuchaj ich!

Czujnika i taśmy?:wink: A co tym będzie sterowało, a co z modułem poduszek, co z instalacją? Jeżeli w aucie nie było poduszek od początku to producent nie zrobił ci prezentu w postaci gratisowego modułu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrussss89

A on chce żeby poduszka działała? nie on chce zamontować kierownice! Może i numery się nie zgadzają ale ja dałem rade wymienić bez problemu i bez młotka! A co do taśmy i elektryki można po kombinować! Arkos nie znasz się to się nie udzielaj!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz ci zwracam uwagę, abyś zmienił ton swoich wypowiedzi

 

niemile widziane jest wydzieranie się na innych i takie teksty jak sadzisz

 

za chwilkę będziesz płakał - jeszcze tylko jedno takie zachowanie i masz nagrodę jak w banku - czerwony dywanik...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności