Skocz do zawartości

Corsa C dorobienie kluczy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś mi powie w jaki sposób mogę uzyskać kluczyk do Corsy C z roku 2000, 3 drzwiowa.

Kupiłem auto z firmy ubezpieczeniowej i miała tylko jeden kluczyk. Wczoraj zgubiłem wszystkie klucze i teraz mam problem z otwarciem i uruchomieniem auta. Co radzicie zrobić? Gdzie się udać? Nie mam żadnych tabliczek z numerem kluczy. Ile kosztuje i ile trwa dorobienie takich kluczy?

Lokalizacja Kraków

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro kup kluczyki z wkładkami i immobiliserem i do elektyka

immo do podłączenia, wkładki do wymiany

komplet wkładek i immo w ASO to kosmos, liczę okolice 1500zł albo lepiej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro kup kluczyki z wkładkami i immobiliserem i do elektyka

immo do podłączenia, wkładki do wymiany

komplet wkładek i immo w ASO to kosmos, liczę okolice 1500zł albo lepiej

Arkos nie wyolbrzymiaj, dorobienie kluczyka w ASO to koszt 457 zł, bez potrzeby wymiany zamków i immo.

Nestorb jeżeli nie zależy Ci na czasie skorzystaj z ASO. Oni po numerze nadwozia sprowadzaja kluczyk z Niemiec (czas ok.5-7dni), dokładają w serwisie pilota centr. zamka i programują. Cały koszt 1 kluczyka to 457 zł.

-klucz -132,46zł

-pilot centr.zamka - 145zł

-ustalenie kodów samochodu - 100zł

-programowanie Tech 2 - 80zł

Ja to juz przerabiałem. Autko pod Tesco stało tydzień. Jak przyszedł kluczyk to auto na hol i do serwisu do programowania, bo bez tego ani rusz.

Jak znajdziesz inne rozwiązanie to daj znać.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorobienie kluczyka w ASO to koszt 457 zł, bez potrzeby wymiany zamków i immo.

nie wiedziałem o możliwości dorobienia kluczyka do zamka, zawsze stykałem się z wymianą kompletu

dobrze wiedzieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorobienie kluczyka w ASO to koszt 457 zł, bez potrzeby wymiany zamków i immo.

nie wiedziałem o możliwości dorobienia kluczyka do zamka, zawsze stykałem się z wymianą kompletu

dobrze wiedzieć

Też się zdziwiłem jak w ASO Opla z dowodu rejestracyjnego spisali nr nadwozia, kazali wpłacic 150zł zaliczki i po 6 dniach przyszedł kluczyk z Niemiec. Mogłem nim niestety tylko otworzyc zamki, auto odpaliło na pare sekund i zadziałał immobiliser. Reszte zrobili w ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A nie wiecie może jak dokładnie wygląda sprawa dorobienia kluczyka ale bez immo? Ja również mam tylko 1 kluczyk, drugi by się przydał żeby w razie np zatrzaśnięcia pierwszego było czym otworzyć. Czy też powinienem udać się do Opla? wolałbym tego uniknąć ze względu na koszt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności