Skocz do zawartości

notebook-co sądzicie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

FENIX, 1 giga pamięci dobra ilość na viste???Na xp 1 giga to ilość prawidłowa chodź gdy robie kilka rzeczy dość poważnych to jeden giga na xp dla mnie za mało.Dlatego też myśle nad zakupieniem kolejnej kości 1 giga. A co do HP to HP zawsze kojarzy mi się z drukarkami dobrymi a nie notebookiem czy aparatem cyfrowym....Właśnie coś podobnego powiedział mi sprzedawca gdy chciałem cyfrówkę hp kupic"hp to robi dobre drukarki a się wepchało do aparatów i notebooków z różnym skutkiem"

 

DLATEGO naspałem że JA osobiście bym nie kupił HP !! Na nawet aparatu HP bo złomy robią. A cyfrówkę mam Canona !!

Co do Visy do zalecane minimum to 512MB (Microsoft zaleca takie minimum wiec chyba sobie nie wymyśliłem). Wiec mówię że na 1GB będzie śmigać ! Nie mówię będzie to DEMON szybkości :niie:

Widziałem kompy co mają 256MB RAM'u i też na XP śmigają.

Zasada jest prosta czym więcej pamięci tym lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

FENIX, dobra kurde spokojnie....Ogólnie dla mnie HP to złom więc aparat też kupiłem Nikona a nie HP:)

 

Heh a po awarii kompa to XP mi śmigał na 128 mb :niie: to była prędkość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam używam już drugiego notebooka formy HP (pierwszego zmieniłem po 2 latach - dalej działa) obecnie mam nx7400 (za 3.5k brutto) i działa super...

Z racji mojej pracy potrzebowałem w miarę wydajnego sprzętu przy przystępnej cenie i on to spełnia (grafika mi jest niepotrzebna, a zintegrowany intel działa dobrze).

 

Przyznam, że kilku znajomych ma nx7400 lub nx7300 i nikt nie narzeka... no by nie było kolorowo, to napiszę, że jednemu padł dysk (jednak jest to taka osoba, którą gdy spotykasz to zaczyna rozmowę: "Zgadnij co mi się stało" :niie:). Serwis załatwił to w lekko ponad tydzień.

 

Naprawdę polecam ten sprzęcik - ja po prostu nie lubię jak coś mi nawala (tak jak zakupiony daaawno temu Gericom - 6 razy w serwisie w ciągu 9 miesięcy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozwolę sobie wtrącić kolejne 3 grosze - kiedyś byłem zwolennikiem drukarek HP ale po 2 ostatnich (różnych) wpadkach z podajnikiem papieru powiedziałem NIE dla HP. Skanery, aparaty i notebooki również uważam za kiepski wybór, aparaty cyfrowe w szczególności (a jak już się chwalimy co kto ma to ja mam Panasonica :niie: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że mam drukarkę HP 930C i chodzi mi juz chyba z 7lat. No nieźle co. :lol:

Ale ostatnio znajomy kupił drukarkę HP i taki złom że szkoda gadać!! Chodzi 2x głośniej niż moja waruje i w ogóle! PORAŻKA :niie::niie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że moja drukarka z serii HP 10X0 o tym nie wie... już 3 lata pracuje na warsztacie i z wyjątkiem dodawania papieru oraz wymiany tonera nic z nią nie trzeba robić :niie:.

Drukarki z serii 1320n sprzedawałem do biur rachunkowych - pracują dalej mimo ostrego przerobu.

 

Aparatami cyfrowymi HP nie bawiłem się więc nie mam o nich zdania - jednak HP ma na pewno jeden minus: nigdy wcześniej nie zajmowało się analogową fotografią (przynajmniej ja się z tym nie spotkałem).

 

FENIX, jaki model drukarki ci wariuje? Taki kupiony za 200 zł w markecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENIX, jaki model drukarki ci wariuje? Taki kupiony za 200 zł w markecie?

 

Znaczy to nie moja tylko kolegi wariuję. Ale tak chyba dał coś ponad 200 złociszy. Wiem że za takie pieniądze to nie będzie cudo ale firmowana jest logo HP. Nie wiem jaki model nie pamiętam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast do HP mam zaufanie jeżeli chodzi o drukarki i Laptopy innego sprzętu nie miałem okazji testować. Jeżeli chodzi o drukarki to miałem HP DJ690C+ przez 5 lat wydrukowała parę tysięcy kartek, później się już coś zacięło i przestałą reagować. Jako że już od dłuższego czasu przymierzałem się do kupna laserówki, rozkręciłem ją a jako że spód tej drukarki miał dziwne zaczepy, których nie umiałem odczepić więc go cały wyrwałem dosłownie rzuciłem ją na stół w piwnicy i podłączyłem do komputera. O dziwo jeszcze drukowała przez 2 lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ciężko jest porównywać HP 930C do najtańszej tandety. Znając życie cena nowych atramentów (made by HP) przewyższa cenę tej drukarki. Wielu producentów stosuję tę metodę... niestety.

 

Przyznam, że zaintrygowała mnie ta opinia o notebookach HP wygłoszona przez red dogg... trochę widziałem w użyciu sprzętu HP... trochę go w swoim życiu sprzedałem i właściwie nic nie wiozłem do serwisu. Mam jakieś szczęście? Zresztą niech o moim zaufaniu do tej marki świadczy to, że jestem użytkownikiem nx7400, a wcześniej 9010... Mogłem spokojnie kupić Asua (coraz lepsze wykonanie i jakość), Acera (dziwny pech w zaprzyjaźnionej firmie: na 4 egzemplarz w ciągu 4 miesięcy 3 mają uszkodzenia), czy coś innego (przyznam, że można było kupić Toshibę jednak mniejsza ilość ramu w tej cenie zdecydowała).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jednak nie kupiłam jeszcze tego hp i po niektórych postach się cężko zastanawiam czy go w końcu kupic czy nie .. W każdym razie co do Toshiby to mam juz od jakiegoś czasu Satellite i niby ok się sprawuje i ma dosyc dobre parametry ,ale dziwi mnie trochę ,że klawisze tak szybko się zdzierają,i pare juz musiałam wymienić,no i zawsze te same literki ..Mieliście tak u siebie też w topach ?Mam jeszcze jednego hp i to starszego dużo a nie zauwazyłam takiej przypadłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności