Skocz do zawartości

Problem z EPS


Gość KennyHC

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kontrolka autko z kluczem gaśnie po odpaleniu to ja bym się nie przejmował. Co do reszty to zrobiłbym odczyt błędów i byłoby coś więcej wiadomo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze nasunęło mi się pytanie : jaki powinien być akumulator do 1.7 Diesel, fakt nie znam się na tym za mocno, ale jak miałem 44ah 360A to znacznie za mały na tą pogodę i do oryginalnego? Może wszystkie przyczyny moich problemów leżą po stronie baterii...tak w tym tygodniu lecę na komputer. Wychodzę założenia ze nie jestem dla samochodu tylko samochód powinien być dla mnie :) Pozdrawiam .....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

akumulatorek 44Ah to chyba nie od merivy diesel?! Do 1.7 cdti minimalny to chyba 70Ah...

 

Ciekawe skąd masz taki malutki ? Wg mnie zdecydowanie za mały.

 

Co do EPSu - u mnie zapala się wraz z innymi kontrolkami (po wsadzeniu kluczyka do stacyjki, przed rozruchem). Po odpaleniu powinien zgasnąć (chyba, że tak jak dzisiaj u mnie się stało od stania na mrozie - kontrolka zapaliła się na stałe i nie działało wspomaganie).

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś kiedyś na forum chyba pisał, że wspomaganie mu nie działało i problem zniknął po wymianie aku...

 

Jednak przed wymianą to bym sprawdził przynajmniej jakie jest napięcie http://forum.opel24.com/public/style_emoticons/default/excl.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie http://forum.opel24.com/public/style_emoticons/default/excl.gif

 

Dziękuję jeszcze raz koledzy za pomoc z akumulator, kupiłem taki samochód z taką bateryjką w środku teraz muszę poczekać za wypłatą pierwszy ruch mechanik a kolejny akumulator. Jeszcze jedno może znacie stronę gdzie są dobrze opisane kontrolki na desce rozdzielczej tak z głową dla prostego człowieka;] bo dziś mam kolejną kontrolkę hehe znajduje się na niej jakaś sprężynka takie coś jest czerwone i to bardziej mnie niepokoi, bo jak w życiu jest zielone dobrze pomarańczowe trzeba się zastanawiać a czerwone stój tak to rozumnie....

 

 

 

 

Czyli mam zakupić akumulator 72ah 680A czy większy 72ah ......A?

 

 

Telewizja kłamanie u mnie w Toruniu jest o 22.10 na -26stopni….

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszy nie bo będzie niedoładowany,u mnie EPS nie działał bo padł alternator i niedoładowywał aku.

jaz w zimie nie miło było jak z uliczki chciałem wyjechoć na głuwną ,zapaliło się EPS i walka zkierownicą była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności