Skocz do zawartości

opel corsa b nie rusza z miejsca


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie co może być przyczyna że mój opel nie rusza z miejsca, odpalam normalnie, silnik chodzi, sprzegło bieg i ani drgnie nic nie rusza z miejsca pomocyyyyyyyyy czy ktos wie o co chodzi :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

oki dzieki nie kola ma i to 4 heheh .

ale czy to możliwe że wrociłam z pracy i nic sie nie działo a nastepnego dnia juz nie mogłam ruszyć tak poprostu sie sprzęgło rozwaliło

 

[ Dodano: Wto Sty 26, 2010 18:10 ]

a może to coś z układem różnicowym czy jak mu tam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale opisz dokladnie co sie dzieje/co sie nie dzieje jak probujesz ruszyc...

nie zostawilas moze na recznym?

 

i prosba - uzupelnij profil, o plec i o samochod/silnik (reszte jak chcesz)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to możliwe że wrociłam z pracy i nic sie nie działo a nastepnego dnia juz nie mogłam ruszyć

... możliwe :drunk: wyglada jakby łapło ręczny ... wrzuć wsteczny - dźwiga się auto przy puszczaniu sprzęgła :drunk::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój opel corsa 98r. silnik 1,2 nie chce ruszyć z miejsca po prostu.

Dzień wcześniej jak jechałam rano do pracy zapaliła mi się kontrolka taka żółta( lampka ostrzegawcza spalin silnika), ale jak wracałam to już się nie świeciła . Pisze o tym bo mam nadzieje ze nie ma to związku ale wole opisać całe zdarzenie.

Wróciłam do domu bez problemu nic nie pukało nic nie stukało biegi wchodziły normalnie nic się nie działo.

Następnego dnia już było pozamiatane tzn: otworzyłam samochód, wsadziłam kluczyk, przekręciłam, samochód odpalił silnik chodzi normalnie , wciskam sprzęgło, wsteczny i chcę ruszyć a tu nic, ani drgnie.Nie rusza z miejsca.Czy to wsteczny czy 1 bieg.Po prostu obroty się zwiększają,silnik słychać że pracuje ale nie kręcą się koła.Nie rusza.

Jak sugerowałeś sprzęgło,ale dziwne trochę że bieg wchodzi.Jak by sprzęgło się rozwaliło to by nie wchodził bieg chyba.Sama nie wiem.

Straszą mnie tym układem różnicowym.

A najdziwniejsze to że poprzedniego dnia jechał bez zarzutu.Teraz nawet nie drgnie.

 

No i mam problem samochód soi pod domem do najbliższego servsu czy warsztatu trzeba zamówić lawetę nie wiem holować trzeba bo przecież nie jedzie a ja zachodzę w głowę co to możne być i czy w ogóle jeszcze pojeżdżę tym swoim wymarzonym oplem:)

Nie mam ręcznego zaciągniętego. Na zimę nie zaciągam.

 

Poprawiłem "regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NAJDZIWNIEJSZE TO ZE POPRZEDNIEGO DNIA JECHAŁ BEZ ZARZUTU A NASTEPNEGO JAK BY GO KTOS ZACZAROWAŁ NIC NIE DRGNIE NAWET

tak jest zawsze, pamiętam w poprzednim roku. Wjechałem do garażu Ojca, żeby coś zobaczyć w samochodzie - nie wyjechałem już z niego o "własnych siłach". megi, mam prośbę. Po naprawie auta napisz na forum co było nie tak i opisz trochę sytuację. Przyda się pewnie komuś taka informacja. NIe traktujmy forum jak własnego bloga - piszemy tylko to co nas trapi :)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności