Skocz do zawartości

Na jakiej stacji tankujecie ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tankuje na Neste,najtaniej i bardzo pewnie od kilku lat bez problemów...polecam

Dołączam się do tej opinii. Warto jeszcze dodać, że mają super wygodne rozwiązanie z fakturami - raz na miesiąc zbiorcza przysyłana pocztą - to lubię!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też często tankuję na NESTLE i sobie chwalę. Szkoda że mam tak daleko. Te stacje mają tylko jedną wadę. Nie da się zatankować do końca żeby obliczyć spalanie. :)

Wtedy ORLEN. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też często tankuję na NESTLE i sobie chwalę. Szkoda że mam tak daleko. Te stacje mają tylko jedną wadę. Nie da się zatankować do końca żeby obliczyć spalanie. :)

Wtedy ORLEN. :|

No coś Ty :):):lol: Jak płacisz kartą, to nie ma problemu. Po co zapychać kieszenie papierem :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel,

No coś Ty Jak płacisz kartą, to nie ma problemu

Kurna musisz mnie tego nauczyć... :)

 

 

Pozstęp, cholera... :lol:

 

[ Dodano: Sob Sie 25, 2007 22:27 ]

Aneta83, ... nic sie nie stało... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel,

No coś Ty Jak płacisz kartą, to nie ma problemu

Kurna musisz mnie tego nauczyć... :)

 

 

Pozstęp, cholera... :)

 

Po włożeniu karty i wprowadzeniu PINu wstukuje się maksymalną kwotę, na jaką godzi się, żeby obciążyli konto. Ja przykładowo zawsze wpisuję z lekkim zapasem 250 zł. Po zakończeniu tankowania na konto wraca różnica pomiędzy zadeklarowaną kwotą i faktyczną opłatą za zatankowane paliwo. Na dziesiątki transakcji nigdy nie miałem najmniejszych problemów. A nawet jeśli zdarzyłby się jakiś błąd, to wszystko jest w systemie i można sobie wydrukować paragon/potwierdzenie, które będzie podstawą reklamacji jeśli różnica nie wróciłaby na konto. Ale ryzyko jest tak samo małe, jak przy jakiejkolwiek innej transakcji kartowej - w bankomacie czy w sklepie.

 

Korzystajmy z kart płatniczych bo, o czym nie wszyscy wiedzą, detaliści muszą płacić bankom za transakcje kartowe. Oczywiście tę prowizję przerzucają na klienta - jest ona po prostu wliczona w cenę towarów i płacimy ją bez względu na to czy płacimy gotówką czy kartą. Płacąc gotówką robimy więc skurczybykom prezent. Nie to żebym się pastwił nad detalistami; sądzę, że banki już dawno powinny odstąpić od pobierania prowizji za transakcje bezgotówkowe albo je zminimalizować. To przecież dla nich czysty zysk bo dzięki temu mogą ograniczyć obrót gotówkowy, który jest dla nich dużo droższy - to właśnie on wymaga zatrudniania armii ochroniarzy, konwojentów i kasjerów. Ale, jak wiemy, Polska to jest 'bardzo dziwna kraj.'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dodać, że mają super wygodne rozwiązanie z fakturami - raz na miesiąc zbiorcza przysyłana pocztą - to lubię!

na Orlenie mam to samo :) zbiorówa z miesiąca tylko pocztą nie wysyłają- mamy po drodze do domu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności