Skocz do zawartości

Na jakiej stacji tankujecie ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Byleby tankowac z markowych stacji,a takze z tych które biorą paliwo prosto z cystern przyjezdżających z rozlewni(te przy marketach tez)

Potwierdzę tezę zibi, i dorzucę jeszcze sugestię by tankować z nowych stacji (a wszystkie zachodnie koncerny mają nowo wybudowane) bo tam zbiorniki są nowe i nie zdążył się zebrać wszelaki syf http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Ja zalewam się tylko na Statoil.

Po prostu paliwo jest lepsze niż np. z orlenu czy petrochemii płockiej,chociaż szczrze mówiąc sam dokładnie nie wiem kto napełnia zbiorniki w statoil.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tankuje na Shellu i zawsze jestem zadowolony. Natomiast z tego co można usłyszeć tu: http://www.maxior.pl/film/49582/Telefon_ze_stacji_Neste Nie warto tankować na Neste ;(

Słyszałem także niepochlebne opinie o BP jednemu ich paliwo popsuło nowego Merola (tak stwierdził serwis), a innemu silnik wysokoprężny VW! Dlatego ja już nawet nie próbuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje na Shellu i zawsze jestem zadowolony. Natomiast z tego co można usłyszeć tu: http://www.maxior.pl/film/49582/Telefon_ze_stacji_Neste Nie warto tankować na Neste 8)

Słyszałem także niepochlebne opinie o BP jednemu ich paliwo popsuło nowego Merola (tak stwierdził serwis), a innemu silnik wysokoprężny VW! Dlatego ja już nawet nie próbuje.

A ja od 2 lat leję tylko i wyłącznie ON na BP i mam zamiar robić tak dalej a mój silniczek pracuje na tym jak marzenie 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast z tego co można usłyszeć tu: http://www.maxior.pl/film...ze_stacji_Neste Nie warto tankować na Neste

To raczej ten gość co dzwonił jest skrajnym debilem i prostakiem. Na Neste tankuję od dawna i jestem bardzo zadowolony. Awarie zaś mogą się zdarzyć wszędzie. A jak ktoś jest niereformowalny, żyje jak za króla ćwieczka i nie potrafi korzystać z kart płatniczych, to ma problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od 2 lat leję tylko i wyłącznie ON na BP i mam zamiar robić tak dalej a mój silniczek pracuje na tym jak marzenie 8)

Wiem że wiele osób (w tym Ty) sobie chwali. Ja napisałem to co wiedziałem 8)

 

To raczej ten gość co dzwonił jest skrajnym debilem i prostakiem. Na Neste tankuję od dawna i jestem bardzo zadowolony. Awarie zaś mogą się zdarzyć wszędzie. A jak ktoś jest niereformowalny, żyje jak za króla ćwieczka i nie potrafi korzystać z kart płatniczych, to ma problem.

Zgadzam się awarie się zdarzają. Gdybyś wydał kasę na paliwo z założeniem że gdzieś dojedziesz, a dystrybutor nie wydałby Ci paliwa za które zapłaciłeś to ciekawe czy byś nie rozmawiał podobnie do tego gościa. Weź pod uwagę że wiele osób żyje za naprawdę marne pieniądze i dlatego tankuje na takich stacjach a nie na innych. Wątpię szczerze czy ktokolwiek tankuje na tNeste bo lubi albo tez dlatego że paliwo jest wysokiej jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię szczerze czy ktokolwiek tankuje na tNeste bo lubi albo tez dlatego że paliwo jest wysokiej jakości.

Ja tankuję na Neste bo lubię 8)8):prosze: Chwalę sobie tam kilka rzeczy:

1. Samoobsługa - nie muszę z nikim gadać, mówić nikomu dzień dobry ani do widzenia.

2. Mają korzystne ceny a ja nie lubię przepłacać.

3. Mają bardzo wygodny system fakturowania.

Od zawsze płacę tam kartą i nigdy nie miałem żadnych problemów. To najwygodniejsza stacja, jaką znam. Ja naprawdę nie potrzebuję na stacji benzynowej hot-dogów, prezerwatyw i głupich programów lojalnościowych. Jak ktoś chce przepłacać, to niech robi to dalej. Ja wybieram wygodę i dobre ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez długi czas tankowałem na shellu jakiś czas temu zatankowałem na shellu nie daleko siebie i jakoś już tak nie tupało mojego silnika to wyśmienite paliwko...

 

w chwili obecnej omijam stacje które nie są w jakiejś znanej sieci, nie tankuję lub bardzo sporadycznie na Jet ,Orlen(tylko dlatego,że często obsługa była nie miła) i do hipermarketowych mi nigdy nie po drodze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności