Skocz do zawartości

Na jakiej stacji tankujecie ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dziś zatankowałem bezsiarkową ropę na Statoil (wiem że to banalne pytanie ale co to oznacza ?). i czy shell i statoil nie mają tego samego paliwa - tzn ten sam dostawca? - bo porównywałem te paliwa i mam wrażenie że mimo wszystko ze shella chodzi głośniej. Po zalaniu na statoil chodzi ciszej, bez ściem różnica jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czy shell i statoil nie mają tego samego paliwa - tzn ten sam dostawca?

dostawca ten sam-jakaś najblizsza rozlewnia paliw,róznica moze być w producencie-rafineria w Gdańsku,albo petrochemia w Płocku

Shell ma swoje z Niemiec tylko Power Racing

 

Czy są jakieś rafinerie na południu Polski,które wytwarzają paliwo?Ktoś wie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Czy są jakieś rafinerie na południu Polski,które wytwarzają paliwo?Ktoś wie?

Wiem że coś jest w Trzebini i w Czechowicach ale co oni tam robią to nie mam pojęcia.

 

W Radzionkowie jest terminal gdzie podjeżdżają cysterny żeby zatankować paliwo i później rozwożą po Śląsku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Kiedyś BP, bo miałem po drodze- naprawdę spoko paliwko, a teraz Nestle i Luk Oil- dużo taniej i nie widzę absolutnie żadnej różnicy w zachowaniu autka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

Nie ważne, czy to stacja BP, Shell, Statoil, Nestle i tak standardowa Pb 95 i standardowy ON to dokładnie to samo, często nawet z tej samej cysterny :beer: ....wyprodukowane w polskich rafineriach :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

standardowy ON to dokładnie to samo, często nawet z tej samej cysterny :beer: ....wyprodukowane w polskich rafineriach

Z tym się zgadzam bo mieszkam niedaleko terminalu gdzie jest rozlewana benzyna do cystern

 

Natomiast na różnych stacjach, szczególnie prywatnych jest coś dolewane :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niby to samo, a jednak nie to samo. Znajoma kupiła nową furkę, tankowała na BP i wszystko było spoko, aż pewnego razu coś się zaczęło dziać, jakaś kontrolka zaczęła się palić. Pojechała do serwisu i okazało się, że to przez paliwo. Akurat raz zatankowała na Statoilu zamiast na BP. Po tej akcji tankowała znowu na BP i nie było problemu. Czyli coś tam kombinują z tym paliwem. Nie mówiąc już o małych prywatnych stacyjkach gdzieś na zadupiu. Tam to wogle nieźle się musi dziać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Demon, to dziwne, moze na złą stację trafiła... Ja od paru lat tankuje tylko na Statoilu i nigdy nie miałem problemu z autem :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem tyle ze tankuje samochod na auchanie, w firmie moich starych wszystkie autka sie tam tankuja a jest ich 15- problemow z tego tytulu zadnych nie mielismy, a co tu duzo pisac różnica w cenie kilka groszy na litrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności