Skocz do zawartości

Na jakiej stacji tankujecie ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Obywatel, dobrze godosz wódki Ci nalać :D :brawo:

 

Ja zbieram punkty tylko jak jeżdżę firmowym prywatnie tam nie tankuje.

A te wszystkie niby prezenty to są przecież finansowane z tego że mają znacznie droższe paliwo. A w tych ich bistro to ceny są kosmiczne kawa 8 zł. Poje*ało !!

 

[ Dodano: Pią Sie 10, 2007 10:08 ]

To jest wogółe poje*ane!! Licząc prosto mają paliwo droższe o jakieś 20gr.

Żeby sobie uzbierać dajmy na to na jakiś komplet takich kluczy. To trzeba mieć ok. 2000 punktów. A taki zestaw może ze 100 zł jest warty albo i nie.

 

To policzmy 0,2*2000= 400 zł ;)

 

To za 400 zł to można se taki komplet kluczy kupić że ho ho :brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja tylko tankuje na bp od kiedy zatankowalem jak jeszcze mialem forda na prywatnej stacji mialem nie przyjemna sytuacje ze mi paliwo zamarzlo w gazniku :-) wiec pewnie wiecej tam wody bylo niz samej benzyny od tego czasu tankuje na bp i nie mam zadnych problemow czy to z LPG czy z benzyna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prwawda :)

 

Ja też zawsze tankuję na BP. Nigdy nie było kłopotów...ale z cenami to przeginają. W stosunku do Neste, napędzacz jest drozszy az o 10 gr :)!;(!:*!;p!;p!;p! :[

 

Skandal... Zastanawiam sie, co dalej mam robić... Te chińskie prezenty... ile ja bym musial tankować, żeby do czegoś pożądnego dojść, a za te punktu, które mam to mogę sobie badziewny dłuogpisinę wziąść... :(

 

tak więc pora na zmiany

 

Na celowniku Neste i Jet.

 

8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prwawda :)

 

Ja też zawsze tankuję na BP. Nigdy nie było kłopotów...ale z cenami to przeginają. W stosunku do Neste, napędzacz jest drozszy az o 10 gr :)!;(!:*!;p!;p!;p! :[

 

Skandal... Zastanawiam sie, co dalej mam robić... Te chińskie prezenty... ile ja bym musial tankować, żeby do czegoś pożądnego dojść, a za te punktu, które mam to mogę sobie badziewny dłuogpisinę wziąść... :(

 

tak więc pora na zmiany

 

Na celowniku Neste i Jet.

 

8)

Ja tak jak pisałam na początku tematu ,tankuję na Neste,ale co do BP to tez mam tą kartę na prezenciki ,punkciki i używam jej jedynie zimą,bo dobrze lusterka sie nia odszrania..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację :*

 

Właśnie przyjechałem z Neste. Zaoszczędziełem całego literka, w stosunku do BP :) ... i chyba już tak zostanie... :)

 

Różnica 9 groszy... ;(

 

Do bani z BP ;p

 

Pozdrówko Anetko ;p ;p

 

8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności