Skocz do zawartości

...Jakiego telefonu komórkowego używacie??


Gość Anonymous

Jakiego telefonu komórkowego używacie??  

148 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego telefonu komórkowego u?ywacie??

    • LG
      1
    • Motorola
      1
    • Nec
    • Nokia
      13
    • SonyEricsson
      2
    • Samsung
      6
    • Siemens
    • Inny
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

..no i za co je lubicie...a za co nie.. !!!

 

[ Dodano: Sro Mar 15, 2006 19:01 ]

Motorola v547.. dzwoni pisze sms i ma bluetooth... :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Ja używam Siemensa SL55,lubię go za to jak wygląda,ma ladny kształt i bordowy kolorek,dobrą polifonię i ma dyktafon którego jeszcze nigdy nie użyłam !!! .Denerwuje mnie czasem z powodu tego że często muszę go ładować i czasem jest powolny,biedaczek nie nadąża za mną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Siemens S65,

Lubię go za wyświetlacz TFT 65 tys kolorów, blutootha i świetny organizer, fajną przeglądarkę WAPu.

Wadą jest szybkośc zużywania "paliwa". Czyli jak sie dużo uzywa to codziennie trzeba ładować !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony Ercisona k700i i go nie lubie kupiłem go bo jak mi sie konczyłą umowa to był najlepszy za przyzwoitą cenę.

 

Chętnie bym go zamienił na inny chociażby na S65 czy Samsung d600

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 lat Nokia 6310, wcześniej też Nokia i jeszcze wcześniej też :(

a na początku był Alcatel One Touch Club (do dziś leży w szafie), taka mała cegła na 3 paluszki :roll:

a swoją Nokię lubię za ... za to że jest :)

bateryjka trzyma już "tylko" tydzien, kilka dni temu padła wibra ale z okazji jej 4 urodzin kupiłem jej nowy panel !!! i niech działa jak najdłużej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zaczelo sie od siemensa C25(daaaawno temu)w erze 25zl kosztowal :) potem panasonic gd35(chyba) bylo kilka 3510i,ze dwa ericksony,v300,nokia6510,3310i,siemensa M35(byl lux w tamtych czasach,mialem 3),6610(2szt.)6610i)1szt.tragicznie zginela),motorole ze dwie te srebrne z klapka(nie pamietam modelu),ale od 3 lat 6310i,jako 2 telefon mialem miedzy czasie SonyEr.t630(badziew,bateria na sluchawce bloototh trzymala 1 dzien !!! ) potem 5100(jakies 3miesiace)potem 5140(3 miesiace) ostatnio 6230i(1 miesiac,oddalem kobiecie) i ciagle jest ze mna moja najlepsza 6310i,bateria trzyma 2 tygodnie(chyba ze gadam na sluchawce bloototh to tydzien prawie[ale roznie to bywa] :roll: ) smsow nie pisze prawie(ale jak to robie to jest w tym dobra ;/ ) tez mi ostatnio wibracja burczy,moze sie odkrecila :lol: sie zrobi :lol: i ta nokia ze mna zostanie jeszcze dluuugo,jest najlepsza z tego co mialem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności