Skocz do zawartości

GG


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Na Windzie cały czas mam stare gadu i nic mi się samo nie aktualizuje.

No ale mało korzystam.

Na kłopoty polecam Linux Ubuntu i jego komunikator Kadu, świetnie współpracuję z GG :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

po co miec wieksze numery?

Gadu przydziela wielu nowym użytkownikom takie duże numery.

A że obsługuje je tylko najnowsza wersja GG to trzeba ją mieć aby z takimi ludkami można było pisać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esli oni sie zgadzaja na cos takiego to ich problem

Zgoda nic tu nie ma do rzeczy.

Zakładając nowe konto na GG dostajesz taki numer i albo go bierzesz albo nie masz konta.

Na pewno kiedyś trafi Ci się jakiś znajomek który dostanie taki długi numer, wtedy nici z pisania z nim na gadu jeśli nie masz najnowszej wersji.

No ale wtedy to już jego problem nie Twój :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając nowe konto na GG dostajesz taki numer i albo go bierzesz albo nie masz konta.

z tego co mi wiadomo nr kont dostaje sie losowo

po przydzieleniu nr konta nie trzeba go uzywac... mozna sie "postarac" o kolejne... mozna to potraktowac jako swego rodzaju protest

osobiscie uwazam ze firma ktora nie pozwala na wybor numer (nawet w jakims ograniczonym zakresie) to brak wyjscia na przeciw klienta...

 

ja nie ukrywam ze nie zgadzam sie z obecna polityka firmy GG co widac w podpisie mojego GG, tak jak NK, dlatego nie uzywam ich nowych wersji. ktos kto chce kontakt ze mna - bedzie o tym wiedzial.

 

nie trzeba i nie nalezy zgadzac sie na wszystko co w internecie. musimy troche "wychowac" internet, i jego spolecznosc polska... przyklad - "pobieraczek"...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze firma ktora nie pozwala na wybor numer (nawet w jakims ograniczonym zakresie) to brak wyjscia na przeciw klienta

...

Masz rację ale w taki sposób zmusza się ludzi do korzystania z najnowszych wersji programów.

Jeśli chcesz pozostać przy starej to albo będą Ci natrętnie przypominać o aktualizacji, albo przestaną wspierać dany program lub też stara wersja nie bedzie mogła współpracować z najnowszą i..w ten sposób zmuszą Cię do instalacji tego co najnowsze.

Z tego co wiem to w Windowsie nie da się korzystać z innej wersji Skype niż najnowsza.

Próbowałem instalować starą to samo aktualizowało do najnowszej podczas procesu instalacji.

No ale do Windy zaglądam raz na sto lat :(

 

nie zgadzam sie z obecna polityka firmy GG

Ja też, dlatego korzystam z Kadu, zero bajerów, prostota i bezproblemowe działanie.

No ale nie dla Windowsa taka przyjemność :(

 

tak jak NK

Tutaj akurat nie znam się, nie korzystać z czegoś takiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności