Skocz do zawartości

smierdzi gazem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ja37, wymieniłem przewody wn, i zdaje mi się że trochę mniej śmierdzi gazem , ale mam teraz znowu problem - tylko na gazie otóż strasznie falują mi coś teraz obroty, strasznie nierówno "chodzi" aż wkońcu gaśnie na wolnych. możliwe że już by się filtr gazu zasyfił w ciągu 4 miesięcy ?? albo stało coś z reduktorem ?? i jeszcze jedna sprawa odnośnie utrzymywania się wysokich obrotów - zmieniłem krokowca i nie pomogło chociaż na bani jest lepiej. może trzeba regulować reduktor ?? - ma też ok 5 miesięcy i nie był regulowany od czasu kiedy mi go zamontowali. może ja zmieniam te krokowce a ja mam może padnięty potencjometr przepustnicy ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ma też ok 5 miesięcy i nie był regulowany od czasu kiedy mi go zamontowali.

Tu leży pies pogrzebany.

Membrany sie ułożyły i konieczna jest regulacja.

Z tymi wysokimi obrotami, to może jednak trzeba zaslepic EGR....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie, myliłem się jednak nadal śmierdzi gazem, i wogóle mam już dość tego złoma :cry: obroty wariują coraz gorzej, teraz czasem z 2 tyś podchodzą do 4 a nawet wyżej - np. podczas zmiany biegów. a do tego mój mechanik strajkuje :)

 

[ Dodano: Sro Maj 16, 2007 21:08 ]

co mam sprawdzić ?? wymienić ?? w sobotę bym porobił, błędów nie ma , już nawet zniknął ten od sondy, może ja walczę i zmieniam wszystko a może po prostu mam padnięty komp ?? jak sprawdzić czy jest sprawny ??

 

[ Dodano: Sro Maj 16, 2007 21:09 ]

egr niby sprawny, w marcu wsadziłem jakąś niby sprawną używkę , bo były błędy - po zmianie znikneły

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zmieniłem sonde lambda, auto przestało wogóle jeździć na gazie - dusi się, na bani znaczna poprawa. ale stweirdzam iż mimo padniętej sondy, rozregulowanego reduktora auto spaliło 10 litrów gazu na 150 km - całkiem dobrze jak dlamnie. ale cóż teraz chyba czeka mnie regulacja

 

[ Dodano: Czw Maj 17, 2007 17:31 ]

i to do tego wszystko po mieście w godzinach szczytu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam, mam następny problem - chociaż jeszcze nie byłem na regulacji, zmieniłem filtr gazu troszeczkę lepiej, ale zauważyłem że problem z brakiem mocy występuje tylko wtedy gdy silnik jest gorący - temp przekracza 90 stopni, poniżej jest ok ale jak przekroczy 90 to zaczyna sie totalny spadek mocy i jej brak. - regulacja wystarczy czy jednak cos innego ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej78, jak chcesz sam pokombinować, to zaciągnij sobie to:

http://rapidshare.com/files/7252558/Regulacja_LPG.doc

Tu gość opisał co i jak regulować, ja reguluję sam.

A jak chcesz więcej, to masz książkę:

http://rapidshare.com/files/31028393/LPG.zip

Miłej lektury :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności