Skocz do zawartości

Sprawdzony blacharz - Kraków i okolice


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam serdecznie,

 

Koledzy, czy moglibyście polecić mi sprawdzonego, solidnego i budżetowego blacharza (nieautoryzowane zakłady blacharskie) w Krakowie lub okolicach, u którego w razie potrzeby serwisujecie / serwisowaliście swoje Ople Corsy?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Praxia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecić mogę Marka Partykę

ul. Winnicka 27a

30-394 Kraków

tel. 0-12 262-51-54

Robię już u niego 4 auto ( w tym momencie stoi u niego moja Merivka na montażu dokładek progowych i zderzaka z dokładką Irmschera ;)) i szczerze mogę polecić - robi full profi, co do taniości to ceny takie jak na rynku tzn. np. malowanie zderzaka 300 zł ale mam pewność, że jak coś zrobi nie trzeba poprawiać. Wiele razy przekonałem się że jak je za tanio to coś jest nie tak. Zadzwoń pogadaj zapytaj o cenę, negocjacje też wchodzą u niego w grę.

Drugi gość ale chyba tylko lakiernik, tańszy ale bez rewelacji co do jakości (ostatnio jak malował nie miał komory), malowałem u niego dwa zderzaki (po 250 zł za szt.) nie pamiętam nazwiska ale też na imie ma Marek tel. 501-420-709.

Za pierwszym kontaktem (Partyka) stanę murem, za drugim już niekoniecznie ale podzwoń i popytaj - możesz powołać się na Michała z Wikara ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardzo dziękuję za szczegółowe informacje, Kolego Skfarek:) Dobrze wiedzieć i kimś takim - dobry blacharz przecież zawsze w cenie, czyż nie?

 

Czekam na kolejne Wasze opinie w temacie...

 

Pozdrowienia,

Praxia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie polecę ale ku przestrodze poinformuje

Panowie masakra...

Rodzaj usługi: wymiana progu w drzwiach

Jakość usług poniżej wszelkiej normy...

Nie poznałem auta przy odbiorze :o

Auto jak po wojnie..

- z zewnątrz syf, kiła i mogiła ..podobne do tych co stoją po blokami porzucone przez kilka lat

- w środku jak po przejsciu ekipy remont-budowlanej

- najgorsze teraz : przepalona kanapa tylnia , płakac sie chce

- wykładzina podłogowa ok 20 dziur po spawaniu

- próg tak wymieniony że uszczelka na nim faluje ok +- 1 cm góra dół

- listwa progowa plastikowa w zwiazku z powyzszym przykrecona wkretem

...w pierwszej chwili nie wiedziałem czy dzwonić na policje czy co...

naprawa bez żadnej formalnosci, rachunku itd / moja wina bo pewnie inaczej by sie sprawa skonczyła, niż na paru złotych zadoscuczynienia ktore nie starcza nawet na materiał

ogólnie jestem załamany i pluje sobie w brode że nie poszedłem do polecanych blacharzy tylko wybrałem najblizszy zakład

 

jak ktos chce fotki na maila do wglądu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość golden2912

nie zostaje mi nic jak polecenie w krakowie

 

 

Serwis Samochodowy AUTO MARKOWSKI

ADRES: ul. Centralna 85, 31 - 586 Kraków

Michał Markowski: 606-95-24-91 - wlasciciel

Jarosław Dąbrowski: 600-64-06-6

 

nic dodac nic ujac - swietny kontakt zalatwiaja wszystko za ciebie nawet jesli chodzi o naprawe szkod pokolizycjnych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Bad chyba znowu robot o sobie daje znać i M01 nie widzi swojego wpisu, a i chyba nie przeczytał regulaminu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki.

A też nie popatrzyłem na datę, to wtedy coś świrował ten robot.

Łukasz pisał że coś tam poprawiali bo nowi mieli problemy z pisaniem postów i to z tego okresu jest..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności