Skocz do zawartości

bład 0500


Gość jogi1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem wywala mi blad 0500 myslalem ze to linka i wymienilem razem z zegarami (udalo mi sie dostac opcje z obr..) czyli linke i zegary mam nowe oprócz predkosciomierza jest stary. opcja jest taka ze w momecie puszczenia pedału gazu na biegu po chwili zapala sie lampka silnika i tryb awaryjny nie wiem co moze byc tego przyczyną pomocy!!

 

Opel Astra classic 1.6 8v sedan 2002r

 

dodatkowo powiem ze po wcisnieciu przyciskow na wyswietlaczu pojawia sie napis f 12 potem f 95 a na koncu 00kmh nie pokazuje zadnej predkosci podczas jazdy do 50kmh

 

pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wcisnieciu przyciskow na wyswietlaczu pojawia sie napis f 12 potem f 95 a na koncu 00kmh nie pokazuje zadnej predkosci podczas jazdy do 50kmh

U mnie też nie wyświetla, czy ten (impulsator lub czujnik prędkości) służy tylko do tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mam czegos takiego jest w predkosciomierz wchodzi wtyczka z 3 zlaczkami na tasmie i wsio a czegos takiego jak na foto nie mam:(

wlasnie od rana jade po przewodach i znowu mam problem wychodzi z licznika niebiesko czerwony idzie do zlaczki z radiem i do DIDa a potem slad sie urywa

znalazlem taki kolor i srednice przy kompie lecz niestety po przegwizdaniu nie ma zwarcia

 

[ Dodano: Pią Kwi 20, 2007 07:27 ]

Witam ponownie moze ktos mi podac opis wraz z kolorami kabelkow na jakiej zasadzie dziala ten czujnik?

wiem tyle

 

linka predlosciomierza wchodzi w licznik gdzie na stałe jest zamontowany ten caly czujnik jak kabelki ida dalej i jakiego sa koloru wiem tyle ze ida do kostki z radiem znalazlem 1 szt i do tida a potem do kompa ale gdzie wchodza do kompa laki maja kolor prose o pomoc

 

ni cholery nie wiem co jest grane

 

wymienilem linke , chociarz byla dobra

licznik

slimak w skrzyni jest ok

ale dalej sie pojawia blad 0500 przy puszczeniu pedalu gazu na biegu , czym jeszcze moze byc spowodowany?

 

[ Dodano: Czw Kwi 26, 2007 16:08 ]

ja 37 miales racje to ten czujnik :niie: wymieniłem zegary i jest oki wielkie dzieki za pomoc :niie:

 

temat zamkniety :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ważne i pilne.

 

Wywaliło mi błąd 0500 Czujnik prędkości własnej pojazdu . Nie działa licznik prędkości i nie liczy przejechanych kilometrów. Działa obrotomierz!! Od czego zacząć:beer:

Jeden mechanior chce wymienić czujnik prędkości, inny mówi że to nie to tylko coś pewnie w elektryce. Pomóżcie Panowie bo samochód potrzebny. Nie ma jakiegoś bezpiecznika od tego :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności