Skocz do zawartości

Sprężyny 40/40 zamontowane ale różnica niewielka


Gość Wojtas23m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtas23m

Witam

Dziś zamontowałem sprężyny obniżające 40/40 do Astry F Hatchback na standardowe amorki i powiem szczerze że nie jestem zadowolony. Tył jako tako poszedł w dół (jako tako ale wystarczająco) a przód siadł niewiele niecałe 2 cm :lol:. Ogólnie różnicy nie widać i nawet powiem że przód możliwe że jest wyższy niż tył co jest bardzo nie estetyczne

Czy to sprawa tego że sprężynki są nowe i potrzebują czasu aby się 'ubić'?

Z góry dziękuje za pomoc

 

[ Dodano: Nie Kwi 04, 2010 21:25 ]

Jutro postaram sie dać zdjęcia przed i po

 

Nie krzycz w tytule POMOCY. Usunąłem/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego noo sprezynki sie troche sie ułożą i minimalnie zejdzie w doł ale nie licz na rewelacje tez kiedys jak mialem clio zakladalem kumple w asi tez same sprezyny wymieniali twardszy bedzie ale zbytnio gleby nie bedziesz miał ... czasem lepiej zainwestować ....Gwint.... i masz co chcesz :):lol::D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtas23m

Acha dzięki za info :lol:

Ogólnie mam plany dać poszerzane stalówki więc tył raczej tak już zostanie ponieważ poszerzone nie weszły by na tył jak by był niżej więc za jakiś czas będę musiał zainwestować w przód ale zastanawiam się czy dać te sportowe amorki ze sprężynami co najmniej 60 czy gwint ale nie wiem czy da się i w ogóle czy można gwint dać tylko na przód? no ale jak narazie fundusze nie pozwalają na gwint, więc pozostaje na dłuższą metę zawieszenie z przodu i stąd jeszcze pytanie; ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć sprężyn niżej obniżających niż 60 a widziałem w galerii na tym forum że ktoś Astre F miał obniżoną o 70 mm, gdzie można takie coś znaleźć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie wiem musialbys poszukac ja sie nie spotkałem z 70 mm wymien amorki to dych sprezyn to napewno bedzie o wiele wieksza roznica tylko nie zakladaj nawed jakgbys znalazl 70 mm na normalnych amorkach bo wspolczuje ci jazdy i zbytnio długo raczej nie pojezdzisz to przynajmniej moja opinia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtas23m

Bo kupiłem 40/40 i tyl jest spoko a przod chcialem jeszcze posadzic a zaluje troche ze kupilem 40 na przod bo nie wiedzialem ze tak mala roznica bedzie dlatego dzieki za inof wszystkim i czekam jeszcze na wiecej info o sprezynach 40 i sportowych krotszych amorach :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam jeszcze na wiecej info o sprezynach 40

moje info:

kupiłeś sprężyny -40 dedykowane do 2.0 a mając 1,4 masz lżejszy napęd o jakieś 30-40kg i dlatego nie usiadło 40 tylko mniej

tył jest podobnie obciążony niezaleznie od wersji silnika i siadł jak powinien ale przód nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności