Skocz do zawartości

LPG wtrysk


Gość jogi1982

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jogi1982

Witam opisze jak tylko moge

 

asta classic 16.8v gaz bellini włącza sie od tem i obrotow

 

rozkreciłem wytysk tz zdjołem czarna plastikowa pokrywe mocowana na 2 sruby ukazał sie wtryskiwacz i tu pytanie patrzac z gory po lewej stronie tam gdzie z boku jest silnik krokowy powinna byc dziurka do powietrza a nie ma przynajmniej w tej płytce metalowej (to chyba wtrysk gazu) nie ma a w uszczelce jest miejsce czy powinna by?

bo z tego co słyszałem silniczek krokowy bierze powetrze ze wnatrz?:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierze z zewnątrz, ale z przed przepustnicy.A dziurkę tą właściwą na pewno masz, bo inaczej nie chodził by ci na wolnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jogi1982

a mozesz mi powiedziec w ktorym miejscu bierze to powietrze kurde bo jak by wyłąc ten wtrysk gazu czyli niefachowo ta całąpłytke to dziura jest z góry widoczna a po załozeniu tego wtrysku gazu jest zasłonieta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jogi1982

no dokładnie o to chodzi u mnie jest to nie przewiercone tz ta metalowa listwa fachowo wtrysk gazu nie ma dziurki

 

pytanie powinnna miec???

 

no na focir masz przewiercone a ja nie mam wiec to chyba jest problem?

 

spytam od razu czy przez brak tego otworu mogła pujść uszczelka pod głowicą?

 

[ Dodano: Czw Maj 24, 2007 10:35 ]

obiłem maraton po gazonikach pokazując ten wtrysk gazu 4 z pięciu roześmiało sie jak zobaczyli to cudo i wszyscy pokazali mi wtrysk z fabrycznym otworem o którym mowa u mnie nie ma otworu jest tylko delikatny frez pod podem ale czy silnik krokowy bierze powietrze ze wnatrz układu wątpię bierze z przepustnicy i oto znowu prawda wyszła na jaw jakich mamy monterów w Polsce ja zakładałem gaz w Warszawie firma BREW-EL ul Burakowska 12 odradzam popytałem znajomych cierpiarzy polecili mi zakład POWERGAS SYSTEM Ul Burakowska 14 heh obok wymiana listwy wtrysku na inna 150zł z montażem zobaczymy co będzie dalej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytam od razu czy przez brak tego otworu mogła pujść uszczelka pod głowicą?

Nie.

Proponuje zdjąć, samemu przewiercić i złożyć do kupy na czerwony silikon, bez żadnych uszczelek.

Ale na benzynie chodzi normalnie na jałowym?

dziwne...

Poczekaj doi soboty, będe na wsi i zobaczę, jak faktycznie u mnie jest z tym mixerem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jogi1982

na benzynie hmm cos jest nie tak jak go dzisaj odpaliłem to miał dzikie obroty po jakis 40sec ustabilizował sie

 

ja zamiast tego otwotu mam frez od dołu ale on nie ma taliej przepustowosci jak otwor a pozatym juz nie zasysa powietrza ze wnatrz tylko z przepustnicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jogi1982

ja37

powinienem miec taki mixer

http://autogaz.daa.pl/sklep/product_info.php?products_id=53

 

a mam prawie taki tylko z dziurkami na sruby bez dziurki do krokowca

http://autogaz.daa.pl/sklep/product_info.php?cPath=4&products_id=62

 

jest podobny ale nie ten

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności