Skocz do zawartości

astra II 2.0 dtl - skąd ten problem?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

czytam czytam może i mój błąd za nowy temat ale jest na forum wszystko porozrzucane że po przeczytaniu kilku tematów może się w głowie pomieszać .

 

No widocznie dobrze szukaleś :roll: Bo to jest jedyny powód kiedy sie zapala i gaśnie po przegazowaniu :lol: Co do świeczek to ja zawsze używam NGK. Nasze świece sa długie wiec nie mamy tu w czym za bardzo wybierać . Beru, CHAMPION - Bosch .GM to drogie swiece a i NGK do tanich nie należy .Ale ja na nie nie narzekam. http://moto.allegro.pl/item382107058_swieca_zarowa_ngk_d_power_7609_y_924j_dp_1_opel.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam mam pytanko bo czytam i czytam to wszystko i niby cos wiem ale niedokonca mam probel nastepujacy jak kupilem swoja astre mila na jalowym obroty kolo 1000 teraz jej spalo do 750 na jalowym i przygasa :-) tak jak by przygasa i nagle skacze odpalajac ponownie a znowu jak jezdze to tak jak by braklo mu ropy ale to niemozliwe bo nigby anwet kontrolka sie niepalila rezerwy a i zadne kontroli mi sie nieswieca co moze byc moze ktos ma jakas wiedze o tym .... pozdarwiam i dzieki z gory

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi sie ta ikonka kiedys dwa razy zapalila odczas jazdy i nigdy wiecej juz jej nie widzialem, niedawno wymienilem jedna swiece zarowa, ale wsumie mialem dwie spalone, jedna mam nadal spalona tylko ze mechanik boi sie ja odkrecic bo sie zapiekla i niechce jej przekrecic bo potem ponoc sa bardzo duze koszty jej usuniecia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanko skad mam wiedziec czy moja astra II to "f" czy "g" bo nie wiem jest to astra II 98 rok 2.0 dtl 16V

Astra I to F

Astra II to G

A po drugie z tym silnikiem Astra I nie występowała. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

THX Bogo sluchaj a moze ty wiesz co moze byc ze mi przygasa i szarpie go bylem u goscia podlaczyl komputer i nic niewykazalo to znaczy nyly bledy skasowal przejezdzilem 2 dni i dzialo sie tosamo ale za 2 razem komputer juz nic niewykazal i nadal nie wime o co b... moze w aso beda wiedziec jutro moze zajade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ej mam pytanko skad mam wiedziec czy moja astra II to "f" czy "g" bo nie wiem jest to astra II 98 rok 2.0 dtl 16V

Astra I to F

Astra II to G

 

 

A nie odwrotnie mam II i kupiłem filtr pyłkowy do G to mi nie pasował i musiałem wymieniać do astry II F 2000R dtl 16V

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie odwrotnie mam II i kupiłem filtr pyłkowy do G to mi nie pasował i musiałem wymieniać do astry II F 2000R dtl 16V

Kiedy produkowano Astrę G zwaną II wypuszczono odmłodzoną astrę F którą nazwano Astra II classic. Może twoja astra II to właśnie Astra F clasic (II). Wstaw zdjęcie to nie będziemy mieć wątpliwości co do twoje astry. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypuszczono odmłodzoną astrę F którą nazwano Astra II classic

Astra Classic to "odmłodzona" F jak to nazwałeś,a astra II Classic to co innego-na pewno produkowana w Polsce wersja astry G

Link http://pl.wikipedia.org/wiki/Opel_Astra

mam II i kupiłem filtr pyłkowy do G to mi nie pasował

Są 2 rodzaje filtrów,wiec moze kupiłeś niewłasciwy,a potem kupiłeś własciwy i on też pasuje do astry Classic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności