Skocz do zawartości

Astra F jak podłączyć pilota od sterownika centralnego zamka


Gość piomon1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś kupiłem tani pilot do centralnego zamka trochę szukałem pon ecie ale trudno znaleźć jakieś info więc piszę jak to robić pewnie i samodzielnie.

Centralka oryginał zamka Kiekert 55150 GM, w tym modelu na 100 % otwiera impuls masy ,,0" na kabel brązowo-biały a zamyka brązowo czerwony (jest tam ich co najmniej po dwa).

Centralka kiekert znajduje się pod komputerem głównym pod nogami pasażera. Maskuje go plastikowa osłona progu.

 

jeszcze odnośnie dziwnych przypadków to niedawno wymieniałem olej czasami świeciła mi kontrolka pomarańczowa awarii jak jechałem na gazie na benzynie wszystko ok nie świeciła.

Od wczoraj zaczęła migać na serwisie powiedzieli że to transponder immobilisera w kluczyku ale podmieniłem kluczyki i nic ale problem zaczął się kiedy przestał palić na benzynie po prostu nie zapalał na benzynie i gał po przerzuceniu na nią, problem okazał si banalny po wymianie oleju samemu trzeba skasować go po przez przyciśniecie dwóch przycisków obok zegarka razem przez 2 sekundy aż pojawi się komunikat -- KM 00 -- i po sprawie

 

Poprawiłem tytuł/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nic mi nie chodzi kolego jest to tylko informacja dla innych użytkowników tego forum bo do tej centralki ciężko coś znaleźć, Niemiec :brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ok, to przeniosę do "napraw to sam"

Już za pierwszy razem (chodzi o Twój post) chciałem napisać, że chce się pochwalić. :drunk:

No i wyszło z worka i jeszcze "Niemca" zrobiłeś. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: Właśnie nie o to chodziło :?: a mianowicie o to jak zaoszczędzić innym użytkownikom zbędnego czasu i nerwów bo po to jest chyba min. to forum, nie kolego ?!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności