Skocz do zawartości

vectra A wspomaganie kierownicy.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam problem. Kupiłem viki A bez wspomagania i regulacji fotela kierowcy na wysokość.

Czy wg Was forumowicze mogę zamontować takie wspomaganie?

Gdzie takiego szukać, z czego się składa cały układ i czy można to samemu zamontować.

Czy można też zmienić fotel na podnoszony (jeżeli tak to z jakiego modelu).

Muszę wspomnieć,że nie jestem technicznie oblatany i proszę o zrozumiałe rady.

Jeżeli gdzieś już były takie rady to przepraszam ale nie udało mi się ich znaleźć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam co do wspomagania kierownicy mozna kupic bez problemu... maglownica jest ci potrzebna zbiornik do plynu plyn heheh i pompe ktora zakladasz na pasek klinowy czy cos wiecej nie wiem ale z tego co wiem to chyba to starczy zobacz na allegro..a co do regulacji fotela to nie wiem... moze zaloz inny fotel hehehe...a po co ci wspomaganie ja mam astre F bez spomy... seryjne lazki to 13 175 a ja mam zamiennik 14 185/60/14 spoczatku byl problem ale teraz juz nie ma... nasmarowane mam kocowki drozkow bo wymieniane mialem amory i jak to robisz to kocowki sie odkreca i jest oduzo lepiej... powiem tak odrazu nie mozna miec samochodu ze wszystkim ja z takiego zalozenia wychodze:) kolejnych samochodach to mozna juz miec wiecej zeczy wspome klime lebszy silnik itp:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

Nie uzyskałem odpowiedzi z jakiego modelu pasuje fotel podnoszony.

A może były takie wersje VectryA , w których montowany był fotel z regulacją wysokości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A może były takie wersje VectryA , w których montowany był fotel z regulacją wysokości.

Pytałem w kilku miejscach ale wszystkie dostępne fotele do viki A były bez podnoszenia.

Miałem nadzieję, że forumowicze mają jakieś doświadczenie w tym temacie i uzyskam odpowiedź z jakiego innego modelu lub marki mogę taki fotel zaadoptować.

Może ktoś wie gdzie można zlecić założenie wspomagania (okolice S-ca)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Poszukaj gdzieś na szrocie albo na allegro Vectry A z regulacją fotela kup go zamontuj go w swojej wiki i po kłopocie!!! A co do wspomagania to będzie pasowało napewno od Astry i kadzia tylko oczywiście z silnikiem c16nz bo w silnikach o innych oznaczeniach mogą się różnić mocowania pąpy wspomagania. pozdrowionka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki serdeczne za rady.

Popytam jeszcze w innych miejscach i może znajdę ten fotel. Jak nie to zamówię na Giełdzie samochodowej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież musiały być podnoszone, ja w mojej starej corsie mam podnoszony.

A wspomaganie to w sumie pompa, maglownica, zbiorniczek i "orurowanie", na szrocie na pewno dostaniesz wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności