Skocz do zawartości

brak mocy zero błędów


Gość asterix

Rekomendowane odpowiedzi

tyle to i ja wiem ze mam cos zepsute tylko pytanie co, lublin osobiscie wole kogos kto mi sprawdzi przy mnie co jest grane a nie w jakims warsztacie gdzie kaza zostawic auto a potem powiedza mi ze komputer nie pokazuje bledow i wszystko jest ok, fajna fucha zostawic auto na noc zeby na drugi dzien dowiedziec sie ze nie ma bledow i wziasc za to jeszcze kase

 

usunąłem zbędny cytat/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

fajna fucha zostawic auto na noc zeby na drugi dzien dowiedziec sie ze nie ma bledow i wziasc za to jeszcze kase

A co u ciebie działają tylko w nocy, umawiasz się na przykład na godz. 8.00 i niech lukną co z silnikiem.

 

[ Dodano: Sro Sie 18, 2010 22:02 ]

asterix, ani skąd jesteś ani typ astry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astra y20dth zeby sie umowic to trzeba wiedziec czy posiadaja sprzet i czytaja parametry silnika a nie tylko bledy ,zrouzum jedno zaprowadzilem go do serwisu gdzie podlaczyl facet pod oryginalnego techa boscha stwierdzil ze nie ma bledow i wzial 50zl i tyle bylo sprawdzania,

 

usunąłem zbędny cytat/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki znaczny spadek mocy i zero błędów?To zacząłbym poszukiwanie uszkodzenia/problemu mechanicznego.Jakie masz zadymienie?I kiedy filtr paliwa wymieniałeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki znaczny spadek mocy i zero błędów?To zacząłbym poszukiwanie uszkodzenia/problemu mechanicznego.Jakie masz zadymienie?I kiedy filtr paliwa wymieniałeś?

auto nie dymi ,nie zobaczysz w tym aucie nawet malego dymka,filtry w tym roku wszystkie byly wymieniane juz dwa razy,poza tym tak jak pisalem juz auto w kwietniu tego roku w sobote pamietam dokladnie ten dzien rano po odpaleniu odzyskalo moc i wszystkie inne parametry prawidlowej pracy silnika,do tego stopnia ze zaraz po uruchomieniu wyszedlem z auta bo nie wierzylem ze silnik zaczal pracowac tak jakby byl juz jezdzony tzn pieknie zapalil i byl cichy,po wlaczeniu wstecznego auto wyrwalo do tylu bez gazu jak glupie wtedy bylem juz pewnien ze auto odzyskalo moc,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek posprawdzaj wszystkie przewody i styki,psiknij kontaktem do styków.Sprawdź masę silnika.Jeśli układ podciśnieniowy masz w porządku(pedał hamulca miękki?),to potem zrób mu test dynamiczny.A w szczególności sprawdź poprawność pomiarów przez czujnik MAP i przepływomierz.Według mnie jeśli nie masz złego zadymienia to oznacza,że sterowanie dawką paliwa ustawione jest prawidłowo do ilości powietrza,którą widzi któryś czujnik.Tak więc czep się dolotu,a dokładniej jego "uszu i oczu".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności