Skocz do zawartości

Sterownik pompy 1.7 YDT silnik nadal nie dziala


Gość ameba01

Rekomendowane odpowiedzi

Odebralem sterownik pompy z naprawy (Servis Bosh w Piekary Slaskie) i nadal silnik nie chce zalapac - kreci jak glupi ale nie zapala - pompa nie podaje paliwa na listwe tylko cofa do zbiornika Co moze byc nie tak?? Rece opadaja!!! :lol: sterownik ponoc naprawiony ale czy napewno??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jednej rzeczy jesli serwis regenerowal ci pompe a ty potem nie mozesz zapalic auta to chyba nie uwazasz ze forum opla nie jest odpowiednim miejscem do reklamacji w tej sprawie ,zwroc sie do tych ktorzy robili to naprawe w koncu jakies pieniadze cie to kosztowalo

usunąłem zbędny cytat/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie regenerowali pompy tylko sterownik byl wyslany do napraw- pompa dziala ponoc bez zarzutu. Nie chodzi o to ze chce wiedziec czy reklamowac itp. Tylko nie chce z siebie zrobic wariata jada tam do nich z pretensjami ze nie naprawili sterownika (nie zakladam ze odeslali mi nienaprawiony i skasowali to by bylo chore) a ogolnie wina lezy w imo czy w czyms innym. Forum wydaje m isie byc dobrym miejscem w ktorym moge sie dowiedziec co by sprawdzic gdzie pokrecic by napewno wyeliminowac inne zeczy i pozstawic diagnoze na to lub tamto lub na to ze zle naprawili sterownik.

 

Podpowiedzi by podlaczyc do inengo 1.7 tez raczej nie pomagaja bo na tyle bystry to kazdy jest by na to wpasc i sobie sprawdzic tylko nalezy pamietac o najwazniejszej zeczy ze nie kazdy posiada lubm a dostep do autka z tym samym silnikiem gdybym mial bym napewno to zrobil.

Dzieki za zainteresowanie!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra czyli oddales sterownik do naprawy dlatego ze auto nie chcialo ci palic jak dobrze rozumiem, teraz dostales sterownik i auto dalej nie pali a przeciez musial ktos to zdiagnozowac ze powodem nie palenia auta bylo uszkodzenie sterownika, wiec dla mnie rzecz jest jasna ,jesli przed uszkodzeniem sterownika auto palilo ,pozniej nastapila awaria nastepnie ktos to zdiagnozowal ze wina jest tu sterownik i jakis warsztat dokonal naprawy tego sterownika to nie wiem juz o co ci chodzi

 

usunąłem zbędny cytat/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi ze ja tez nie wiem o co chodzi. Autko chodzilo na drugi dzien mnie dalo sie odpalic. Na lawecie do mechaniora ktory stwierdzil ze moze to byc pompa lub sterownik (na dwoje baba wrozyla) wiec zaczalem przegladac forum i bylo wdiabla postow o walnietym sterowniku i by wyeliminowac cos wyslalem sterownik do naprawy( mechanior dalej nie umial sie okreslic co jest i tez chcial wysylac sterownik tylk oze szacowany koszt naprawy sterownika od jego strony byl znacznie wiekszy niz w piekarach) Sterownik dostalem po paru dniach "naprawiony" zamontowal mechanior i ZONK dalej ani mysli wystartowac - druga mysl pompa bo przeceiz sterownik zrobiony ale po rozebraniu mechanior stwierdza ze pompa w jakby nowa wiec to nie to. Pozostaje albo nadal ten sterownik albo..... no walsnie albo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i sie wyjasnilo. Otorz walniety byl sterownik a wspanialy serwis w Piekarach Slaskich polecial sobie w ....ja Odeslali sterownik niesprawny oczywiscie musialem oplacic kuriwera by odebrac przesylke wiec krotko mowiac zaplacilem za niesprawny sterownik - po telefonie do nich kazano mi odeslac co tez zrobile i tym razem poinformowano mnie ze nie da sie naprawic. Zalatwilem inny sterownik i auto hula jak ta lala. Wniosek??!!

 

 

xxx

/kic wyedytowalem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności