Skocz do zawartości

Dorabianie kluczyka do Astry


Gość Przemo_2014

Rekomendowane odpowiedzi

moj znajomy tez w Szczecinie pracuje w takiej sieci co dorabiaja klucze i maja kilka punktow w Szcz. i mi tez mowil, przyjedz spokojnie dorobimy na miejscu a jak przyjechalem astra to sie okazało ze niestety lipa. Ponoc ktos tam pracowal nad maszynka do dorabiania krypto kodów ale o ile sie orietuje to lipa do dnia dzisiejszego a wg mnie to chyba nie da sie. Immo ma za duzo kombinacji zeby sobie tak dorabiac- duzo wiecej kombinacji jak w totku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to Astra II do 2003 roku to moge zrobic taki klucz, ale bez pilota (brak tanich nowych surowcow, wiec i tak musialbym z ASO zamawiac) a uzywek nie polecam.

 

Jesli masz karte kodowa Opel Car Pass to klucz + crypto immobilizer 250 zl.

jesli nie masz karty, doliczamy 100 zl. dodatkowo czyli wted wyjdzie 350 zl.

 

trzeba przyjechac autem do danego zakladu np. do mnie i cala zabawa trwa ok. 2h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej sprecyzuje moje pytanie. Kupiłem na allegro kluczyk pochodzący od opla astry G z pilotem. Myślałem że po zakupie kluczyka wypnę jego część elektroniczną i podepnę pod grot z imo od kluczyka z mojego samochodu po czym synchronizuje i będę miał dodatkowy pilot do otwierania. Niestety pilot nie chce się z synchronizować. I dlatego chciałem się zapytać czy aby pilot zadziałał z zakupionego kluczyka trzeba jeszcze coś dodatkowo podpinać się kablem diagnostycznym do samochodu aby można było uruchomić pilota pochodzącego z kluczyka do innego samochodu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo_2014

 

Trzeba spełnić dwa warunki by moc "używkę" "dograć":

1) właściwy pilot do centralki (Siemens/ Kiekert / Megamos AM) już ma zagadkę bo sa 3 rodzaje.

2) trzeba dopisać testerem do auta

 

Osławiona synchronizacja działa w przypadku jeśli pilot był wcześniej dopisany do auta i np. rozjechał sie po wymianie baterii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli to kluczyk z innego auta to mozna go zsynchronizowac op comem (mowie o elektronice centralnego) jesli chodzi o odpalenie to potrzeba nowego transpondera ktory trzeba zaadaptowac. synchronizacja centralnego z kluczykiem bez uzycia kompa czesto nie dziala.

 

PS.

jesli bys przypadkiem znalazl sie w płocku to moge zczytac ci car pass do immo zaprogramowac transponder i o ile pilot centralnego masz sprawny to zsynchronizowac go z centralnym. tylko daj znac jaki masz pilot i dokladnie model posiadanego auta to sprobujemy rozwiazac Twoj problem.

 

Scaliłem. Po co po 5 min. następny temat/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

jesli ktos by chcial skorzystac z pomocy w nizszej cenie niz w zakladzie to moze zapukac do mnie.

Reklamuj się głośniej to jeszcze US zapuka do drzwi :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NIESWIADEK

Witam

Znalazłem firmę która zajmuje się dorabianiem kluczy do aut, niestety nie korzystałem z usług tej firmy ale może komuś się przyda.

 

http://www.immo-kodowanie.pl/

Właśnie do nich zadzwoniłem :(

Pytam? Czy dorobicie scyzoryk do astry h? 2005

Odpowiedź - "Niestety nie mamy takich możliwości" - PORAŻKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności