Skocz do zawartości

Gdzie w Warszawie i okolicach zrobić przegląd klimatyzacji


Gość dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak jak w temacie, chciałem Was prosić, może ktoś zna jakiś zaufany warsztat, gdzie w Warszawie lub okolicach (zachodnie strony Warszawy) można zrobić kompleksowy przegląd klimatyzacji. W ASO chcą ode mnie za to bagatela 800zł. Podziękowałem. Znalazłem fajny serwis Boscha w Babicach, robią to za 150zł ale jedynie napełnienie sprawdzenie szczelności i odgrzybianie a jak dla mnie to za mało. Kupiłem auto w kwietniu, 2007r produkcji niby serwisowane więc na tej klimie co była przejeździłem to lato ale na następny sezon muszę już zrobić z nią porządek. Pisząc pełny przegląd mam na myśli odgrzybienie, napełnienie odczynnika, sprawdzenie szczelności, wymiana filtrów, wymiana oleju w sprężarce oraz oczyszczenie parownika bo wiadomo że zbiera się tam syf. Oraz ewentualna naprawa jeśli było by coś do wymiany. Interesują mnie jedynie sprawdzone warsztaty gdzie mogę mieć pewność że zrobią to dobrze a nie jak kumplowi który pojechał na przegląd klimatyzacji chyba do "kowala" i drugiego dnia po przeglądzie w trasie szlak trafił sprężarkę klimy. Za taki przegląd ja dziękuje ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam serwis przy Gorczewskiej:

 

Auto Klimatyzacja Górczewska

Ul. Górczewska 146

Warszawa-Bemowo

Tel: (0 - 22) 664 98 78

Kom: (0) 604 914 274

E-mail: [email protected]

http://www.autoklimatyzacja.waw.pl

 

Ja za przeglad+odgrzybianie+dobicie klimatyzacji do Astry G zaplacilem 180 zl + za 6 mies zaprosili mnie na bezplatny przeglad:)

 

Znajomi majacy inne auta tez robia u nich i sa b.zadowoleni. Dodatkowo przed przyjazdem do tego serwisu patrzylem na opinie o nich na innych forach i tez rewelacja.

 

A odnosnie skutecznosci to ja na ich prace dostalem gwarancje 3 mies. Jakby bylo cos nie tak mam wrocic i powtorza zabieg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość pawel31

Ja robiłem ostatnio serwis klimy w VIP Auto w Konstancinie (http://www.opelwarszawa.pl/)

Są oni co prawda autoryzowaną stacją, ale ceny mają bardzo normalne.

Przegląd kosztował 169 netto i wymienili cały czynnik chłodzący, sprawdzili szczelność i odgrzybili.

 

Wszystko działa i pachnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem ostatnio serwis klimy w VIP Auto w Konstancinie (http://www.opelwarszawa.pl/)

Są oni co prawda autoryzowaną stacją, ale ceny mają bardzo normalne.

Przegląd kosztował 169 netto i wymienili cały czynnik chłodzący, sprawdzili szczelność i odgrzybili.

 

Wszystko działa i pachnie ;)

 

Czy to cena w ramach wiosennej promocji czy standard?

Przy okazji - relatywnie mały warsztat jak na autoryzowany - ja wolę tam niż wielkich stacjach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel31

Ja robiłem ostatnio serwis klimy w VIP Auto w Konstancinie (http://www.opelwarszawa.pl/)

Są oni co prawda autoryzowaną stacją, ale ceny mają bardzo normalne.

Przegląd kosztował 169 netto i wymienili cały czynnik chłodzący, sprawdzili szczelność i odgrzybili.

 

Wszystko działa i pachnie ;)

 

Czy to cena w ramach wiosennej promocji czy standard?

Przy okazji - relatywnie mały warsztat jak na autoryzowany - ja wolę tam niż wielkich stacjach.

 

Rzeczywiście nie jest to moloch więc spotyka się tam ciągle tych samych pracowników, którzy rozpoznają klienta.

 

Cena jest promocyjna z tego co wiem, ale usługa w pełni wartościowa bo robili pełną wymianę czynnika i pozostałe czynności więc nie było jak na gru**nie 99+x+y+z i z tego się robiła kwota nie wiadomo jaka bo ja nie mam pojęcia ile jest u mnie czynnika chłodzącego. Płacisz raz i robią Ci wszystko co trzeba zrobić i temat z głowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Wola) Pm serwis Sowińskiego 28, ja za przegląd klimy z odgrzybianiem tunap zapłaciłem 180,- i jest ok

Edytowane przez scil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość raphaelo

Dla mnie w porządku serwis perfectclima.pl na ul. Liwska 2, robią szybko i sprawnie w moim wypadku było to pełny przegląd i ceny również były porównywalne, a serwis całkowity od napełnianie klimy po jej odgrzybianie i inne. polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość DIRTYharry

Dla mnie w porządku serwis perfectclima.pl na ul. Liwska 2, robią szybko i sprawnie w moim wypadku było to pełny przegląd i ceny również były porównywalne, a serwis całkowity od napełnianie klimy po jej odgrzybianie i inne. polecam

 

Może jeszcze ktoś ma dobre zdanie o nich? Bo zastanawiam się nad wizytą??

Edytowane przez DIRTYharry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może jeszcze ktoś ma dobre zdanie o nich? Bo zastanawiam się nad wizytą??

 

'DIRTYharry' jeżeli chodzi Ci o tę Perfect Climę z Targówka to ja jak najbardziej mam o nich pozytywną opinię. Wydaje mi się, że serwis jest dość nowy, bo ja o nich usłyszałm pierwszy raz w zeszłym roku, ale doświadczenia na pewno nie można im odmówić. Ekipa konkretna i z robotą uwijają się szybko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności