Skocz do zawartości

szarpie na benzynie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A wiecie co ja zrobiłem? sprzedałem astre teściowej. hihi. Na razie jeździ, obawiam sie co będzie zimą, bo tamtej zimy objawy braku mocy na początkowym zakresie obrotów były silniejsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Dzięki za poradę "ja37"

Założyłem emulator i jak na razie jest dobrze ;(

To znaczy prawie dobrze. Na gazie i benzynie chodzi ok, ale mam problem z odpalaniem przy zimnym silniku. Jak zaskoczy to jeszcze chwilę się rozkręca a później w czasie jazdy jest ok.

Nie mam pojęcia co to może być

Proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artsu, spróbuj odczytać błędy, jak nic nie bedzie, to rano wyjmij wtyczkę z czujnika temperatury i zobacz, jak odpali.Oczywiście, załóż ją potem ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Odgrzebie trochę ale mam też problem z szarpaniem i falowaniem obrotów na benzynie, ale nie zawsze. Zdarza się że jedzie normalnie, a czasami przy niskich obrotach wariuje ..co to może być??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebie trochę ale mam też problem z szarpaniem i falowaniem obrotów na benzynie, ale nie zawsze. Zdarza się że jedzie normalnie, a czasami przy niskich obrotach wariuje ..co to może być??

a masz gaz ?miałem te same objawy na beni okazało sie ze nie miałem założonego emulatora wtrysku po instalacji tego cacka u gazownika jak reką odjoł koszt 80zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem problem z szarpaniem na benzyne w mojej Astrze F 1,6 8V. Samochód na gazie chodził lepiej ;) Odstawiłem więc auto do jednego "magika" stwierdził że to cefka. Po drodze wymieniłem jeszcze przewody i świece. Jeden młody mechanik który dorastał w warsztacie z ojcem jak uslyszał to wszystko to się roześmiał :( Powiedział że jeśli jeździsz na gazie i wtryski nie pracują to pompa ciągnie paliwo ale nie idzie ono do komór spalania tylko wraca przelewem. Wtedy drobne "syfy" z paliwa osiadają przy wtrysku i tworzą jakby nagar.

Jeśli macie założone odcięcie pompy przy pracy na gazie to sprawa załatwiona :)

Polecił mi kupić dodatek do paliwa czyszczący wtryski i układ paliwowy oraz dolać świeżego paliwa najlepiej 98'mki. Po przejechaniu jakiś 300 km i wypaleniu paliwa z tym dodatkiem szarpanie ustało.

Koszt tego dodatku to 18zł

 

Mnie pomogło, może wam się przyda :( Pozdawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności