Skocz do zawartości

silnik gaśnie w trakcie jazdy


Gość Renata.123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Renata.123

Witam i proszę o pomoc

Posiadam opla omegę 94 2.5 V6 automat. Samochód gaśnie w trakcie jazdy,potem jest problem z odpalaniem niekiedy zastartuje ,mechanicy rozkładają ręce, nie wiedzą co mu jest ,komputer nic nie pokazuje sondy ok. ma też większe spalanie 16.2L na 100 km i obroty ma 500 na ciepłym silniku i niekiedy przy odpalaniu falują :help:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. też mam z 500 i jest o.k.

2. skąd jesteś ? - i te dane umieść też w profilu

3. czy parametry elementów składowych ukł. wtr. w czasie rzeczywistym były również przejrzane na tym komputerze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szymon_1991Lodz

Ja miałem również podobny problem, auto mi gasło przy hamowaniu, zakrętach. Nie wiedziałem co jest grane, wszystko wydawało się ok, pojechałem do gazownika a on tylko rozłożył ręce. Jak gasł to trzeba było go pokręcić dłużej żeby odpalił, powód okazał się banalny i odkryłem go sam. Akumulator nie był starannie przytwierdzony co powodowało, że ''latał'' podczas jazdy, do tego jego masa już była mocno zardzewiała, oczyszczenie, ''przykręcenie'' akumulatora pomogło i problem znikł :help: Sprawdź to u siebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem również podobny problem, auto mi gasło przy hamowaniu, zakrętach. Nie wiedziałem co jest grane, wszystko wydawało się ok, pojechałem do gazownika a on tylko rozłożył ręce. Jak gasł to trzeba było go pokręcić dłużej żeby odpalił, powód okazał się banalny i odkryłem go sam. Akumulator nie był starannie przytwierdzony co powodowało, że ''latał'' podczas jazdy, do tego jego masa już była mocno zardzewiała, oczyszczenie, ''przykręcenie'' akumulatora pomogło i problem znikł :help: Sprawdź to u siebie

Nie no chyba żartujesz ? Bardziej prawdopodobne jest , ze padł czujnik wału lub jak duże spalanie to może sonda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata.123

Dzięki za podpowiedzi jutro dalej będę szukać mechanika który się podejmie naprawy i be de sugerować wasze uwagi , :help: jak znajdą przyczynę odezwę się :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata.123

Ja miałem również podobny problem, auto mi gasło przy hamowaniu, zakrętach. Nie wiedziałem co jest grane, wszystko wydawało się ok, pojechałem do gazownika a on tylko rozłożył ręce. Jak gasł to trzeba było go pokręcić dłużej żeby odpalił, powód okazał się banalny i odkryłem go sam. Akumulator nie był starannie przytwierdzony co powodowało, że ''latał'' podczas jazdy, do tego jego masa już była mocno zardzewiała, oczyszczenie, ''przykręcenie'' akumulatora pomogło i problem znikł :( Sprawdź to u siebie

Nie no chyba żartujesz ? Bardziej prawdopodobne jest , ze padł czujnik wału lub jak duże spalanie to może sonda ?

U mnie raczej nie będzie to bo akumulator kupiłam w zeszłym roku a nawet gaśnie jak nie ruszę z miejsca dzisiaj nawet trochę pojeździłam i nic się nie działo? ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata.123

1. też mam z 500 i jest o.k.

2. skąd jesteś ? - i te dane umieść też w profilu

3. czy parametry elementów składowych ukł. wtr. w czasie rzeczywistym były również przejrzane na tym komputerze?

 

Nie wiem co tam sprawdzali na komputerze, powiedzieli ze komputer nic nie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności