Skocz do zawartości

Zapowietrzony układ chłodzenia - uszczelka pod głowicą?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

cena jest rozsądna podjedź do mechanika niech swoim okiem popatrzy i stwierdzi czy uszczelka jest do roboty, ale najlepiej by było jakbyś do jakiegoś zaprzyjaźnionego warsztatu pojechał bo są też naciągacze, jak takiemu powiesz że chyba masz uszczelke do wymiany to on szybciutko temat podłapie nawet jak uszczelka będzie w porządku, każe ci samochud na warsztacie zostawić g.....wno zrobi głowice tylko szmatą przetrze i 500 zł skasuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No wlasnie boje sie ze trafie na naciągacza jesli pojade do jakiegos nieznanego serwisu. Dzisiaj dostalem dwa namiary od kumplki. Jeden warsztat w Krakowie i tam zawołali za to ok 500zl, a drugi pod Krakowem i tam chca ok 300zl. W sumie kumple u nich robią auta juz jakis czas i sa zadowoleni.

Pewnie oddam auto do tych tanszych, bo te ceny są podstawowe, a pewnie jeszcze pare czesci dojdzie do wymiany i koszty wzrosną.

 

Mam do Was jeszcze takie pytanie. Czy np. pęknięcie głowicy można jakoś stwierdzić bez oddawania jej na badanie ciśnieniowe (czy jak to sie zwie). Słyszalem ze przy pęknięciu płyn ucieka szybko. Ja dolewałem między czasie uszczelniacz ale nie wiem czy to by zadzialało na głowice? Przed dolaniem uszczelniacza plyn ubywal ale nie w bardzo duzych ilosciach.

Jakie mogą być objawy pęknięcia. Znajomi mówili że jakby była pęknięta to już bym czuł :wesoly:

 

No nic. W czwartek mam czas wiec pojade z autem i zobacze co bedzie dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

"Podejrzewam ze pewnie uszczelka pod glowica, jesli nie gorzej (głowica/blok?). Auto raczej nie straciło na mocy-slyszalem ze przy uszkodzonym bloku byloby slabsze. "

 

 

nie jestem osoba w pelni kompetentna do wypowiedzi /jesli chodzi o mechanike/ :wesoly: . jednak czytajac Twoja wypowiedz wspomnialam zdarzenia sprzed paru miesiecy :!: mialam do zrobienia uszczelke pod glowica. tylko, ze w fazie agoni autka tracila zupelnie moc :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności