Skocz do zawartości

zgasła i nie chce odpalić astra II 1.7 td


Gość kielekmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak była ropa to stawiałbym na to, za padła pompa i niestety naprawa

jest kosztowna :mad:

tiaa...

jak mi teraz auto zgaśnie to też od razu wymienię silnik :spoko:

 

kolego na początek trzeba przykręcić filtr na miejsce i odpowietrzyć układ, zobaczyć czy paliwo dochodzi do pompy i dalej myśleć , auto stoi w ciepłym garażu czy na dworze ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość kielekmarcin

ale czy możliwe ,że padła tak od razu??? wcześniej nie było żadnego problemu. czy zapalenie się checka może świadczyć o padnięciu pompy???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kielekmarcin

No to jak była ropa to stawiałbym na to, za padła pompa i niestety naprawa

jest kosztowna :mad:

tiaa...

jak mi teraz auto zgaśnie to też od razu wymienię silnik :spoko:

 

kolego na początek trzeba przykręcić filtr na miejsce i odpowietrzyć układ, zobaczyć czy paliwo dochodzi do pompy i dalej myśleć , auto stoi w ciepłym garażu czy na dworze ??

niestety na dworze pod blokiem, nie mam możliwości wstawić do garażu. znajomy mi powiedział, ze może to być wina czujnika wału, czy tak być może??? powiedział że jak gaśnie tak niespodziewanie to może tak być. zacznę od odpowietrzenia i zobaczymy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będziesz wiedział jak ?? jak odpowietrzysz i będzie zaciągało paliwo normalnie, to zczytaj błędy , wtedy będzie już cokolwiek wiadomo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie wskazówek dotyczących Twojego silnika , nie wiem jak to wygląda przy Twoim motorze , u siebie luzuję przewody przy wtryskach i kręcę dopóki "nie poleci" :mad: ale jak to jest w G ne fem :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bertona9999

kolego jezeli zapalił sie tobie check to moze byc tylko problem elektroniki która w oplach lubi bardzo wariowac na minusowych temperaturach... ja mam opla astre bertone który bardzo lubi wariowac jezeli jest ponad -10 ostatnio tez mi zgasł zapalił sie czek od sterowania silnikiem po paru gogzinach zapalił i jezdzi do tej pory jak gdyby nic oczywiscie nikture błedy moga same sie usunac niktóre nie ja stawiam w twoim przypadku na elektronike

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kielekmarcin

kolego jezeli zapalił sie tobie check to moze byc tylko problem elektroniki która w oplach lubi bardzo wariowac na minusowych temperaturach... ja mam opla astre bertone który bardzo lubi wariowac jezeli jest ponad -10 ostatnio tez mi zgasł zapalił sie czek od sterowania silnikiem po paru gogzinach zapalił i jezdzi do tej pory jak gdyby nic oczywiscie nikture błedy moga same sie usunac niktóre nie ja stawiam w twoim przypadku na elektronike

co prawda zapalił sie na chwile, ale w czasie jazdy więc pewnie jest jak mówisz. odpowietrzę i zobaczymy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bertona9999

odpowietrz i zwracaj uwage czy pali sie czek najlepiej wprowadz opelka do grzanego garazu i powino sie unormowac nie wierze w bzdury ze padła pompa jezeli zapaliłie check....... jezeli bedziesz miał nadal problem odezwij sie mam dobrego magika to nawet przez telefon ci pomoze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności