Skocz do zawartości

Po wymianie filtra paliwa, zalaniu go, odpowietrzeniu i, NIC


Gość Krzysiek22

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak wcześniej autko normalnie jeździło

nie jeździło normalnie, bo ciężko zapalało a to jest objaw źle ustawionej pompy , a teraz jak jeszcze grat się zapowietrzył to już w ogóle ciężko ...

 

przecież nie da się, nawet jakby sie strasznie chciało źle go zamontować:drunk:

da się , można np przez pomyłkę zostawić starą uszczelkę i skręcić filtr na dwóch uszczelkach wtedy jest szczelina i cały czas ciągnie powietrze ale to mało możliwe :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Krzysiek22

Wiesz co...xD ja jutro odkręce ten ....... filtr i obejrze go dokładnie i czy czasem nie ma 2 uszczelek, a jest to mozliwe xD ponieważ ten filtr wymieniałem o 20 więc dosyć ciemno było;p i jak to powiedzieć,,,troszke po omacku to robiłem, wiec jutro zobacze co i jak:D

 

Bo teraz objawy są takie: filtr napełniony, kręce i nic.... potem odkrecam ta śróbe z wężykiem i co? i znów mam do wlania ze 100ml jak nei wiecej ropy. A jak kręce to dym z rury leci. wiec może to byc jakaś szczelina przy filtrze np: 2 uszczelki;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "tym" aucie pompa paliwa jest w pompie wtryskowej i nie ma ręcznej pompki (tak jak w starych mercach) do odpowietrzania. :drunk: Dodam jeszcze; w starych dobrych mercach :drunk::drunk::drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek22

aha...czyli gdzieś przy wtryskach jest pompa?:drunk: a móglbyś mi tak chociaz jakoś opisać miejsce dokładnie albo jej wygląd? bo teraz sobie tak myśle...xD

 

napelniam filtr paliwa do pełna + w wężyk który potem przykrecam do filtra--->załączam silnik i nic. Odkręcam znów ten wężyk i paliwa w filtrze prawie nie ma, czyli pompa nie natłoczyła paliwa do filtra. Czyli moze pompa paliwa sie zepsuła.

 

A i jeszcze przy filtrze paliwa są 2 "czujniki" wtyczki, jeden od podgrzewania paliwa z tego co wiem, a 2....niestety nie wiem;p i moze cos z tym się stało że pompa nie pompuje do filtra paliwa.

 

Bóg zapłać Wam za rady:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nad filtrem jest taka pompka :drunk:

U mnie w kadziu 1,7D też jest, ale g***o dawała, zresztą nigdy nie miałem takich problemów jak autor tematu. :drunk::drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek22

ja nad filtrem nie mam żadnej pompki...napewno masz 1.7d? nie turbo i oplowski silnik? jak cos to pokazałbys zdjęcie tego? to moze ja gdzies to zakupie i wmontuje w moj wechikuł:drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest ręczna pompka właściwie taki przycisk wmontowany w obudowę filtra przykręcaną do ściany grodziowej , przeszczepione od td :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności