Skocz do zawartości

książka kodów/immo/


Gość arekk-21

Rekomendowane odpowiedzi

mam sobie corsę c 2001(jestem trzecim właścicielem) i niestety zakupiłem ją od znajomego bez drugiego kluczyka i książki kodów (dodajmy, że nie wiedziałem, że jest konieczna) - no ale do rzeczy:

stan rzeczy:

brak książki, wadliwy pilot - nie zamknę drzwi z daleka, w serwisie powiedziano, że naprawa ze ściągnięciem nowych kodów - 700 zł

ja wiem:

poprzedni właściciel (ten drugi) podobno nigdy nie miał zapasu , autoryzowany dealer mówi, że nie ma tej knigi ani kluczyka do mojego modelu; pierwszy właściciel stwierdził, że sprzedał auto z kompletem dokumentów, a drugi niejasno wyjaśnił, że pierwszy wł. zgubił albo nie dostał ich od dealera używanych aut - łódź;

 

któryś z tych podmiotów kłamie

 

jak wyjść z tej sytuacji i jak uniknąć dużych koszów wyrabiania zapasowego klucza z immo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie to zrobić po mniejszych pieniądzach.

Przejrzyj szukaj-kę za podobnymi istniejącymi tematami,

a ten tymczasowo przenoszę do działu Corsa/Pozostałe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcel_kk

Arekk-21, napisz które to ASO Opla żada 700 zł za kluczyk?

Ja dorabiałem drugi, gdyż zakupiłem auto po wypadku z Francji z tylko jednym kluczykiem w stacyjce. W ASO Opla i koszty były nastepujace:

Cały koszt 1 kluczyka to 457 zł.

-klucz (sprowadzony z Niemiec na podstawie VIN) -132,46zł

-pilot centr.zamka - 145zł

-ustalenie kodów samochodu - 100zł

-programowanie Tech 2 - 80zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcel_kk, trax opel na żeligowskiego w łodzi zarządał 700, a może wiesz gdzie jest taniej w okoliczch łodzi, bo ja u ślusarza byłem samouka i też powiedział ok 600 - 700 no i musiałbym całą sacyjkę wyjąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody ja załatwialem sobie na żeligowskiego, jakoś tydzień czekania i 145zł.

A na naprawę immo byłem na Puszkina 82, tez jakoś tyle zapłaciłem.

Ale to było z 8 lat temu.......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja też nie miałem żadnych kodów, w pewnym momencie rozkodowało mi się radio (sprzedający twierdził, że nie ma na nie kodu...), więc pojechałem do ASO po kody, koszt 120zł i miałem komplet kodów w ciągu 5 minut. Na farcie, bo okazało się (jeszcze przed zakupem), że jeśli by radio było zmienione po zakupie (nie wyjechało z fabryki z tym radiem) to bym wydał kasę w błoto.

W związku z tym, że też mam 1 kluczyk pytałem się o koszta:

~100zł kluczyk, 200zł pilot + programowanie (ok 100zł).

 

Kupowałem w ASO Kielce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności