Skocz do zawartości

check


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam

no poki co moja sintra ,jeszcze jezdzi:)ale ostatnio przy predkosci powyzej 100 albo przy docisnieciu mocno gazu zapala sie check ? potem gasnie i jest ok? moze ktos cos miał podobnego w swoim ? a mam uszkodzony czujnik polozenia ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie bo uszkodzony jest od samego poczatku czyli kupna auta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czujnik położenia wału-kod chyba 0335-mi też taki wywala, ale ponoć chłopaki piszą, że wyświetla zawsze go na nie pracującym silniku. Czy ktoś z Was to potwierdzi?? Ja u siebie dalej mam problem z ABSem, który raz się zapala, raz nie, szczególnie jak koła się zatrzymają. Co za cholerstwo? Pozdrawiam Mironek (Sintra 3.0 automat)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no u mnie tez abs najpierw mrygal a teraz juz swieci od uruchomienia:) albo walnal ten czujnik przy piascie albo sie zabrudził styk tez ,w pioruna nie ma czasu grzebac bo cały czas auto w ekspoatacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to mam pytanie do fachmenów- czy czujnik położenia wału korbowego może odpowiadać za działanie ABSu??? Jeżeli tak, to ponoć warto sprawdzic same przewody, gdyż to ulega najczęściej awarii. Pozdro z Warmii. Mironek- Sintra 3.0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja właśnie zamieniłem Astrę na Omegę B 2.5TDS. I od razu problem. Kiedy kupowałem, wszystko było OK, jak tylko przejechałem 50km zaczął w czasie jazdy mrugać check. No cóż jakiś czujnik myślę i nic jadę dalej. Dzisiaj Omega przystopowała mi w czasie jazdy (zapalił się check - turbina jeszcze nie załączona) zredukowałem do 4biegu i poszła bez problemu. O co chodzi, czy pompa siada? Można się załamać, rozumiem z 1000km, ale do cholery zrobiłem nią dopiero 70km. Super zakup :wesoly: Dodam, że silniczek i skrzynia pracuje pięknie. Turbina także. Podejrzewam pompę od wtrysków, ma ktoś jakiś pomysł? Aha, czy w Omedze można sprawdzić kody błędów domowym sposobem, tak jak w Astrze, czy trzeba udać się na kompa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie, zakup OPLA to jak zabawa w rosyjską ruletke.

Mam 2,5 TDS i od samego zakupu miałem już kilka przygód, mam jednakże dla Ciebie rade, nim zaczniesz grzebać w kodach zatankuj ją dobrą ropą, nie ze stacji prywaciaża, nie opałem tylko dobra ropą.

 

TDS lubi tylko ropke najlepszej jakości, gdy ropa jest lewa wariuje tak jak u Ciebie

Pozodrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hejka

troszke jezdze wiec coraz rzadziej zagladam

wiec moj problem z checkiem zniknal po dolaniu oleju do silnika chociaz pewnosci nie mam ale narazie nie swieci a mecze swoja sinterke strasznie;) dziennie 100 minimum

takze pozdrawiam i coby nam sie nic nie psuło w nich;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności