Skocz do zawartości

Czy kobieta jest potrzebna facetowi??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

holcu napisał/a:

Uważam, że kobiety są potrzebne poprostu kobietę należy szanować, trzeba im dać odczuć, że są kobietami, trzeba je pieścić jak kwiatek, który chcesz aby urósł, rozwinął się ładnie. Wielu mężczyznom przynosi taką radość jak kobieta pod ich skrzydłem czuje się dobrze, bezpiecznie czuje, że dba się o nią wtedy ona jak ten kwiatek "rozkwita i rośnie"

 

 

holcu, już chyba wspominałam, że jesteś fenomenalny :)

 

A holcu napisał pewnie to, co chcialyby kobiety przeczytac i teraz czyta pochwaly i sie cieszy :D (taki zarcik :D )

 

Panowie nie zastanawiajcie się czy i do czego jesteśmy Wam potrzebne, nie próbujcie nas dogłębnie zrozumieć po prostu nas szanujcie i kochajcie i pielęgnujcie a jestem przekonana, że żaden z Was nie będzie miał już problemów ze swoją kobietą

 

 

Oooo tak! I tu podepne sie pod komentarz Tajgi 75-nic dodaj, nic ujac ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Niedźwiedź
zibi, jeśli ci teraz "zespół napięcia" dokucza to pomyśl sobie o menopauzie. Na pewno przestaniesz w tej chwili narzekać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A holcu napisał pewnie to, co chcialyby kobiety przeczytac i teraz czyta pochwaly i sie cieszy :lol: (taki zarcik :) )

To Ci powiem koleżanko droga, że nasze złotka na tak tani numer NAPEWNO nie pójdą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A holcu napisał pewnie to, co chcialyby kobiety przeczytac i teraz czyta pochwaly i sie cieszy :lol: (taki zarcik :) )

To Ci powiem koleżanko droga, że nasze złotka na tak tani numer NAPEWNO nie pójdą.

holcu

jak zwykle jesteś nieomylny 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Miałem nie pisać nic w tym temacie ale sie jednak przełamałem.

2. Temat stary jak Świat!

3. Pytanie retoryczne będące częściowo bez odpowiedzi!

4. Nie będę komentował tego wszystkiego co piszecie.

5. Niektórzy wyraźnie probują sobie zapunktować u kobiet zdobyć ich sympatię wypisując same pozytywy na ich temat, ale przecież nie oto chodzi!!! Nawet to co jest zawarte w tym temacie nie nijak ma do tego co niektórzy piszą.

6. Uważam że kobieta i mężczyzna są dopełnieniem siebie wzajemnie, i jedno bez drugiego niewiele by znaczyło. Dwie bratnie dusze murza sie kiedyś spodkać i połączyć na wieki.

 

[ Dodano: Wto Lip 17, 2007 18:49 ]

7. I oczywiście każdej kobiecie należy sie szacunek i należyte traktowanie!! W końcu noszą w sobie nowe życie.

Ale na wyjątkowe traktowanie należy sobie zasłużyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miałem nie pisać nic w tym temacie ale sie jednak przełamałem.

2. Temat stary jak Świat!

3. Pytanie retoryczne będące częściowo bez odpowiedzi!

4. Nie będę komentował tego wszystkiego co piszecie.

5. Niektórzy wyraźnie probują sobie zapunktować u kobiet zdobyć ich sympatię wypisując same pozytywy na ich temat, ale przecież nie oto chodzi!!! Nawet to co jest zawarte w tym temacie nie nijak ma do tego co niektórzy piszą.

6. Uważam że kobieta i mężczyzna są dopełnieniem siebie wzajemnie, i jedno bez drugiego niewiele by znaczyło. Dwie bratnie dusze murza sie kiedyś spodkać i połączyć na wieki.

 

[ Dodano: Wto Lip 17, 2007 18:49 ]

7. I oczywiście każdej kobiecie należy sie szacunek i należyte traktowanie!! W końcu noszą w sobie nowe życie.

Ale na wyjątkowe traktowanie należy sobie zasłużyć.

Załóżmy, że nie wszystko co napisałeś wymaga komentarza, nie mniej jednak małe co nieco widziane kobiecym okiem wygląda następująco:

 

 

ad.2 owszem stary ale rozwój cywilizacyjny ciągle coś zmienia

ad.3 pytanie retoryczne - to znaczy pytanie nie wymagające odpowiedzi, bo odpowiedź jest powrzechnie znana

ad.4 to nie komentuj

ad.5 owszem tak bywa ale czy nie przychodzi Ci do głowy, że niektórzy robią to, co mówią i mówią o tym co robią, że słowa maja pokrycie w czynie?

ad.6 zaprzeczyłeś sam sobie ale pewnie nie jesteś w stanie sam tego zauważyć i powieliłeś innymi słowy to co napisali niektórzy koledzy

ad.7 szacunek z złożenia należy się każdemu bo to stanowi o naszym wychowaniu i naszych normach etycznych, można go stracić a potem ewentualnie odzyskać ale NIGDY nie powinno się na szacunek zpracować... to jest egocentyczne, egoistyczne i materialistyczne podejście do drugiego człowieka

 

Pamiętaj... każdy medal ma dwie strony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tajga75, nic nowego nie napisałaś. I nie wiem dlaczego uważasz że w 6 punkcie przeczę sobie ??

Wiedziałem że zostanę "z psikany" i miałem racje tylko nie wiedziałem że akurat przez Ciebie Tajgo. Wiem że jesteś na mnie cięta i sie wyżywasz.

 

 

ad.5 owszem tak bywa ale czy nie przychodzi Ci do głowy, że niektórzy robią to, co mówią i mówią o tym co robią, że słowa maja pokrycie w czynie?

Większość ludzi tylko gada a jak przyjdzie do czynów to inaczej to wygląda.

Są oczywiście wyjątki.

 

 

NIGDY nie powinno się na szacunek zpracować... to jest egocentyczne, egoistyczne i materialistyczne podejście do drugiego człowieka

 

Specjalnie napisałem to zdanie i widzę że sie złapałaś!

Napisałem że na szacuje zasługuje każdy!! Ale na wyjątkowe traktowanie należy sobie zapracować!! Nie każdy jest moi Przyjacielem i to normalne.

I nie mów że Ty miłujesz cały świat i jesteś Matka Teresą!

I chyba trochę przesadziłaś z tym "materialistyczne podejście do drugiego człowieka" :wesoly: Gdzie tu materializm bo nie rozumiem :mrgreen: Zastanów sie co chcesz napisać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności