Skocz do zawartości

nowy laptop - jaki?


Gość arek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

celius, a ja sobie planuje postawic bude z dwoma dyskami 1T (albo wieksze) zdublowane i udostepnic to przez wifi... a te male to do noszenia :beer:

 

a propos, mam ten dysk 300G WD i porazka, kabel specjalny i bardzo krotki, program do obslugi nie da sie zainstalowac...

lepiej kupowac no name obudowe i dobry dysk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jimixxx1

pomysle nad tym dellem w takim razie

Zerknij na stronkę Komputronika (myślę, że nie będzie to uznane jako reklama :beer: ), znajdziesz troche dobrych modeli Della... Jesli chcesz fizycznie obejrzeć- do salonu i jeśli akurat nie mają, to Ci ściągną (nawet do obejrzenia). Są też HP-ki, ale IMO Dell jest best.

A o Acerach lepiej nie myśl...

Edit:

O sorry, nie zauważyłem, że przebywasz w de... :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiem ze asusa nie biore na bank

Spójrz na fotkę mojego ... może zmienisz zdanie :beer::beer::beer:

 

Po za tym w asusach teraz są już inne plastiki i nie wyglądają źle.

 

 

A o Samsungu nikt nie wspomniał .... miałem kilka w rękach, mają i znajomi, i ani oni ani ja złego słowa o nich nie możemy powiedzieć :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputronika na szczęście chyba nie znajdzie w DE :wink:

A właśnie przypomniałeś mi. Miałem o tym napisać w pierwszym swoim poście i zapomniałem.

 

arek lapki w Niemczech mają inny układ klawiatury QWERTZ a my używamy QWERTY. Nie wiem czy o tym wiesz i wolę napisać bo używałem niemieckich klawiatur z polskim i angielskim systemem i może człowieka szlak trafić. Fakt na alledrogo można zakupić naklejki lub całe klawiatury ale to już nie to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EeePC jest fajnym wytworem ale nie są to już typowe laptopy. Dobre gdy nie potrzebuje się wysokiej wydajności i często gdzieś się go nosi. Fajny do OP-COMa :) ale jak dla mnie mało przydatne urządzenie, choć jako drugi laptop by się przydał ale cena jak narazie za wysoka.

 

 

 

PS. Czy też macie dziś problemy z wysyłaniem postów. U mnie po kliknięciu Wyślij mam biały ekran i muszę powtarzać aż do skutku :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikebravo

Ale to chcesz notebooka czy netbooka? Te drugie na pewno są mniejsze lżejsze, ale też mniej wydajne i w 90% przypadków pozbawione napędów CD/DVD. A o ile pamiętam wspominałeś że chcesz mieć DVD na pokładzie. Na tyle na ile mi znajomość mowy Goethego pozwala ten również ma DVD jako opcja zewnętrzna.

 

Spróbuj zobaczyć na takie Lenovo?

Lenovo ThinkPad Edge (NVPKNPB) - od razu mowie że wykończenie na błysk ( jakaś nowa moda) i palcuje się jak cholera.

 

Albo takie z Asusa?

Asus K52JE-EX107V-4

Asus P52JC-SO018X

 

Ktoś polecał Della to ja jeszcze dopiszę że seria Vostro spisuje się w biznesie dość dobrze, choć to bardziej z opowiadań kolegów z branży, własnych doświadczeń nie mam.

Na szybko przejrzałem linię i może taki?

DELL Vostro V3300 / i3 370M / 2GB / 320GB / W7 Pro Kod producenta: [C0421738] dołożenie pamięci to ~150 zł bo 2GB to tak średnio :wink:

 

Jak mnie nie zlinczują to linki wkleję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności