Skocz do zawartości

przyśpieszenie vectry 90r.2,0+gaz


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

PANOWIE!!!

MAM OD 2 TYG.VECTRĘ 90R.2,0 V8+GAZ W MIARĘ DOBRYM STANIE-(CHYBA) A TAKŻE GOLFA 2 90R.1,6 BENZYNA (bez gazu)-dobry stan.

ZROBILIŚMY PRÓBĘ NA PRZYŚPIESZENIE Z MIEJSCA.BRAT WSIADŁ W GOLFA A JA W VECTRĘ,NO I NIESTETY O ZGROZO VECTRA I ZOSTAŁA W TYLE.DLACZEGO???SKORO MA WIEKSZY I MOCNIEJSZY SILNIK???z góry mówię ,że nie jestem kiepskim kierowcą-często się ścigam(nocą po ulicach-oczywiście bezpiecznie dla wszystkich).

KIEDYŚ ZDAŻYŁO MI SIĘ ODSADZIĆ GOLFEM ,VECTRĘ A GT.

OGÓLNIE MOJA VECTRA JEST STANIE DOBRYM,CHODŻ TROSZKĘ JAKBY ZAMÓLONA W PORÓWNANIU Z GOLFEM.

POZDRAWIAM,REGEMEN :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regeman,mozesz mi wytlumaczyc dlaczego urzadzacie takie bezsensowne wyscigi autami ,ktore sluza do przemieszczania sie z a do b? sory ale czy jakiekolwiek duszenie w 16letnie 1.6 czy 2.0 i to z gazem ma jakis sens...moze kogos uraze,jednak wszyscy pseudo tuningowcy,co strasza ludzi tymi swoimi tlumnikami i groznym spojrzeniem spod brewek z allegro powinni np.obejrzec to ponizej i przemyslec gdzie jest ich miejsce.pozdrawiam i sory jak kogos obrazilem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega, nikogo nie obraziłeś, przynajmniej nie mnie 8)

Tymi linkami znów obudziłeś moje marzenia ;(

Tak nawiasem mówiąc, to tych gliniarzy bym corsą też zostawił 8)

Jakoś cienkie przyspieszenie mieli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie możesz patrzec tylko na to że vectra ma silnik 2.0 a golf 1.6 - golf jest o wiele lżejszy od vectry. Poszperaj sobie trochę i zobacz jakie osiągi miał golf I GTi który też miał silnik 1.6 - golfy naprawdę bardzo dobrze się zbierają ze względu na małą masę a golf 2 chyba niewiele "przytył" w stosunku do jedynki. Nigdy nie mierzyłem się na trasie z golfem z silnikiem 1.6 (bo jak jest zwykły to w sumie ciężko poznać co tam pod maską siedzi) ale pare razy jechałem za dwójką GTi 1.8 16V i vectra 2.0 8V z takim golfem nie ma najmniejszych szans - C20XE może tak ale C20NE na bank nie. Sprawa druga to gaz - sam jezdziłem przez 8 latek vectrą A 2.0 8V i wiem jak auto śmiga na benzynie a jak na gazie - u mnie różnica była wyraźna i mocno odczuwalne było słabnięcie auta przy wysokich obrotach - na benzynie tego nie było....Dodatkowo piszesz że wydaje Ci się że Twoja vectra jest jakaś zamulona więc jak wszytsko poskładasz do kupy to rzeczywiście taki wynik "pojedynku" jest realny i nie powinien dziwić ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W porządku panowie,macie oczywiście rację.Nie obraziłem się.Nie jestem z tych co dostaną od nadzianego staruszka auto na sobotę i pokazuja swoją głupotę na ulicach w terenie zabudowanym.Prowadzę własną firmę,mam żonę,dziecko i parę lat na karku,może nie dużo(30)ale chyba więcej nizchłopaczki w swoich ,,beciach,, i czasami lubię se odreagować stresy po tygodniu pracy wciskając gaz do deski oczywiście w bezpiecznym miejscu.

POZDRAWIAM VECTROMANIACÓW. regemen ;(

szerokiej drogi panowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja37

fajne, aczkolwiek malo realne zapewne,bynajmniej dla mnie.jednak czlowiek bez marzen bylby chyba prozny.pozdrawiam i uwazajcie na siebie i innych,bo corsa z silnikiem 2.0 to tez extremal ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności