Skocz do zawartości

Cięzko uruchomic


Gość POLO K1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów (Kacper) . Mam problem z odpaleniem samochodu w temperaturach ujemnych. Moja zośka choć jest benzyna-gaz zachowuje sieęjak rasowy diezel. Błedy jakie odczytałem tech2 to:P0130, P0115, P0131, P1329. Wymieniłem czujnik temperatury, świece, filtr paliwa pod kołem , wyczyściłem przepustnicę i dalej nie mogę go zapalić rankiem . Dzieje sie tak już od 3 tygodni. Natomiast kiedy aura sprzyja i temperatura jest + pali za raz . Dziwi mnie,że paląć go rano musze długo chechłać , a gdy już zapali, gaszę go i zapalam , i wszystko już normalnie. Nie mam żadnego spadku mocy, nie falują obroty , nie zapala sie taż kontrolka check , ciśnienie w przewodzie paliwowym też jest . Pompa dopompowywuje tylko raz, po długim odczekaniu ok 3 min znów. Jeżeli było by coś z nią nie tak dobijała by za każdym razem przekręcenia kluczykiem. Dodam ,iż tankowałem paliwo już kilkakrotnie i nigdy nie jeżdziłem na pustym baku ,bo wtedy przyciera się pompa ,a jest to nie mały wydatek.Pomocy ,bo skończyły mi się już pomysły :!: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Witam.

Kolego sprawdź czy wtryski podają paliwo. Co do błędów sondy, myślę że to może być związane z LPG.

Domyślam się że masz listwę więc zobacz wtyczkę i kabelki. Tam może być przyczyna nie odpalania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość POLO K1

WITAM ponownie forumowiczów. Co do emulatora wtrysów to nie mogę go znależć ,instalacja gazowa firmy: NOVA SGIS jest tylko: komp, filtr ,listwa, parownik, reduktor ,chyba że ten emulator jest w jakimś nietypowym miejscu :zawstydzony: zlokalizowany .

Natomiast co do kabli i wtyczek wszystko OK.Rozłączyłem wszystko i połączyłem na nowo stosująć płyn do połączeń elekrtycznych.

Postawiłem zośke pod jabłonke i przesiadłem się narazie w inne auto- odczucia dużo gorsze, ale co zrobić trzeba codziennie rano się z nią męczyć . Czekam na jakieś nowe sugestie-dzięki, pozdrawiam wszystkich. :zawstydzony:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności